4 червня в Олександрії відкриють гемодіалізний центр

0
166

(фото з гемодіалізного центру в Маловиськівській райлікарні, листопад 2017 р.)  В Олександрійській центральній районній лікарні відкриють 4 червня гемодіалізне відділення. Нагадаємо, що перший гемодіалізний центр було відкрито восени минулого року в Маловиськівській районній лікарні.

-Як і було обіцяно обласною владою, губернатором С.А.Кузьменком, оголошені строки відкриття гемодіалізного центру були витримані  в часі. Урочисте відкриття якого відбудеться 4 червня 0 10. 00 губернатором, – про це повідомив “Істину від Олександрії” селищний голова Новопразької ОТГ Богдан Куруп.

Вкрай необхідний гемодіалізний центр, якого чекали не одне десятиліття хворі на хронічну нічну ниркову недостатність пацієнти, обслуговуватиме Олександрійський госпітальний округ, що вирішить проблему черги на дану процедуру. До цього часу  отримували такі необхідні послуги хворі в Кіровоградській обласній лікарні чи в  медичних закладах інших областей.

У тому що даний центр буде надавати невідкладну допомогу  хворим на місці (мешканцям Петрівського, Онуфріївського, Світловодського, Олександірійського районів та м.Олександрія, – Авт.), взяли участь Олександрійська РДА та німецька фірма. Інвестори взяли на себе оплату вартості ремонтних робіт та медичного обладнання.

Досьє:  До Олександрійського госпітального округу увійшли 7 лікувальних закладів, що будуть надавати медичну допомогу 235 тисячам жителям вище названих районів області.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я