Нелогічна поразка “Олександрії”

0
126

Перша половина матчу «Олімпік» – «Олександрія» перші хвилини поєдинку були спершу за номінальними господарями – «Олімпіком», але згодом все частіше ініціативи  гри перейшла до гостей – «Олександрії».  Небезпечно атакували Сітало, Бацула, які мали таки можливість відкрити рахунок у матчі, але на щастя господарів перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Друга половина матчу розпочалася з кількох хвилин розминки, а потім  почалася гра на зустрічних курсах. Команди почергово гостро атакували ворота свого суперника. Скажемо, що в «Олімпіці» з`явився екс-гравець «Олександрії» Прийомов.  У нашій команді вдало грали на своїх позиціях Запорожан, Цуріков, Бацула, Сітало,Пашаєв. Вся команда грала на перемогу, але 88 хвилина стала трагічною для нашої команди, коли з нічого І.Брікнер з дальної відстані пробив у напрямку воріт Паньківа. Наш голкіпер  вийшов з воріт, і м`яч за «комірець» Юрія влетів у ворота «Олександрії».

Втрачене принаймні одне очко, яке опустило «Олександрію» на дев`яте місце турнірної таблиці, поступившись восьмим місцем «Зірці».  Незаслужена перемога «Олімпіка».

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я