Третій міні-турнір з футболу вдався на славу

0
445

14 жовтня в день Святої Покрови та Захисника України на стадіоні зі штучним покриттям КСК «Ніка» пройшов втретє турнір з міні-футболу середу учнів 7-9-х класів шкіл м.Олександрії.

Традиційно головним спонсором цього турніру виступає ФК “Олександрія” та фірми “Найк”, що активно і змістовно підтримують розвиток масового футболу в місті. Змагання відбувалися також під патронатом депутата міськради, голови міської організації партії «Солідарність» А.О.Коломійцева.Відвідав турнір і забив гол і народний депутат  України А.І.Кузьменко,який всіляко підтримує розвиток футболу  на Олександрійщині, і не тільки… Міні-турнір відбувався спільно з управлінням молоді і спорту Олександрійської міської ради.

У змаганнях  прийняло участь  футбольні команди 14 шкіл міста. На початку змагань А.О.Коломійцев, ініціатор традиційного турніру з міні- футболу, виступаючи перед учасниками змагань, наголосив:

– Наш турнір приурочений Дню Захисника України, Святої Покрови Богоматері та Козацької слави.  Як завжди наші спонсори ФК «Олександрія»  та  фірма «Найк»  приготували командам – переможцям призи, що надовго запам’ятаються. Ми повинні бути вдячні нашим захисникам України, які сьогодні боронять нашу незалежність на сході країни. Ми щасливі, що можемо проводити такі шкільні турніри. Кожен з вас у недалекому стане захисником Ураїни. Зичу вам міцного здоров`я, довголіття і мирного неба над головою, щоб якнайскоріше закінчилася війна і наступив благословенний мир на нашій щедрій землі. Бажаю хорошого настрою,  футбольної майстерності,  і нехай сьогодні переможе сильніший.

ФОТОРЯД

           Майже 4 години юні футболісти на 4-х міні-полях  виборювали  призові місця. У футбольних баталіях точилася вперта боротьба за перші  три призові місця, бо вони того варті були.

І ось прийшов час відзначати кращих. Перше місце  завоювала команда ОНВК (ЗНЗ I-II  ступенів  №17 – ліцей), отримавши Диплом  I ступеня, золоті медалі, Кубок та сертифікат на 5000 грн. на придбання спортивного інвентаря та 10 безкоштовних квитків на відвідування  кубкового матчу  ФК «Олександрія» – «Динамо» (К), що відбудеться 25 жовтня в Олександрії. Друге місце зайняли юні футболісти НВО Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка, срібні нагороди, крім Диплома та Кубка здобули сертифікат на 3000 грн. «Бронзове» місце за юними футболістами ЛІТу (Ліцей інформаційних технологій) –  відповідно  Диплом, Кубок та сертифікат на 2000 грн. Кращим гравцем турніру визнано  юного футболіста Є.Сіпка (ЛІТ).

кращий бомбардир – Микита Настусенко (забив 12 м`ячів)та кращий воротар – Є.Хотян, учень НВО Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка. Кращі гравці турніру отримали з рук депутата  А.О.Коломійцева іменні  Кубки.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я