Чергова поліцейська станція в Олександрійській ОТГ

0
597

26 листопада відбулося відкриття поліцейської станції Головківського та Ізмайлівського старостинських округів у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що направлений на безпеку та захист населення. Офіцер поліції постійно буде знаходитися на території громади, співпрацювати з людьми та оперативно реагувати на ситуації та на потреби населення.
Завдяки ініціативі МВС України, Нацполіції та фінпідтримці Олександрійської міськради (з міськказни було виділено біля 700 тис. грн. на придбання службового автомобіля та облаштування приміщення) стала можливим ця подія.
На відкритті були: міськголова С.А.Кузьменко, віце-мер Ю.О.Гугленко, начальник ГУНП в Кіровоградській області, полковник поліції Р.Козьяков, начальник Олександрійського райвідділу поліції В.Хвостов, староста Головківського округу Т.Кузьменко, староста Ізмайлівського округу М.Сироватка та жителі громади.
Зокрема, мер Олександрії зазначив:

-Сьогодні надзвичайно важлива безпека людей. Це велика відповідальність, і влада робить важливі кроки для того, щоб ми могли гарантувати безпеку кожному, хто живе в місті чи в селі. Тут буде працювати свій поліцейський, який дбатиме про комфорт, безпеку людей і порядок на території.

Міськголова подякував МВС в особі  керівника Нацполіції за ініціативу, а офіцерові побажав успіхів у роботі та вручив ключі від службового автомобіля.

Р.Козьяков підкреслив, що потреби невеликих громад полягають у тому, щоб на їх території був поліцейський, робота якого зараз є дієвою. Посадові обов’язки поліцейський буде виконувати на призначеній території, і не буде залучатися до виконання інших завдань. На даний час – це 21-ша станція, що відкрита в Кіровоградській області, та 32-й поліцейський громади.

Зберігати спокій людей на території громади буде поліцейський офіцер громади Андрій Карпенко. Робочий час із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:15. Субота, неділя – вихідні.  У разі необхідності громадяни можуть прийти до станції за адресою: с. Головківка, вул. Соборна, 50 (адмінбудівля), зателефонувати на 102 або на особистий номер телефону офіцера.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я