Спомини про 1941-й рік…

0
543

Між Олександрійським міським музейним центром ім.Худякової А. Ф., Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм та Регіональним центром наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань Кіровоградської обласної ради було підписано тристоронній Меморандум про партнерство та співпрацю.

У рамках його реалізації 26 жовтня до музейного центру  Худякової було запрошено Бориса Шевченка – директора Регіонального центру досліджень з історії України, заступника голови обласної організації Національної спілки краєзнавців України та лауреата обласної краєзнавчої премії імені В.Ястребова, який презентував свою книгу “У серпні 1941-го…”.

Борис Шевченко розповів про події самого маловивченого року німецько-радянської війни та про бойові дії, що відбувалися на території Кіровоградської області влітку 1941 року, надав цінні поради щодо дослідження подій Другої світової війни.

Аби ознайомитися з книгою, до музею завітали краєзнавці, педагоги, небайдужі до рідної історії жителі Олександрійської громади.

Після презентації Борис Шевченко ознайомився з експозиціями та роботою музейного центру і надав їм високу оцінку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я