33 олександрійця пройшли тести на спалахи COVID-19

0
473

 Міськголова С.К.Цапюк щодня інформує жителів про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Олександрії.
Всього з інших країн до Олександрії прибуло 103 особи. Лікарями взято на облік відповідних людей та під постійний контроль разом з  Нацполіцією, проводиться контрольно-роз’яснювальна робота щодо суворого дотримання самоізоляції в період карантинних заходів.
Громадяни, які прибули менше ніж 14 днів тому, перебувають вдома на самоізоляції.
На сьогодні проведено тестування 33-х осіб на коронавірус ( всього мсіто отримало 300, -Авт.). Тести не підтвердили наявність відповідної інфекції. Обстеження прибулих у місто жителів буде продовжено.
Мер відзначив, що в соцмережах з’явилась інформація, що двоє працівників інфекційного відділення міської лікарні у зв’язку з поширенням коронавірусу звільнилися з роботи. Це – відверта брехня і дана інформація покликана сіяти паніку. Одна працівниця минулого року перейшла на іншу роботу, а друга – нещодавно пішла на пенсію за вислугою років.
Степан Кирилович попередив, що сьогодні вся інформація в ЗМІ та соціальних мережах відслідковується правоохоронцями, а неправдиві дані передаються до Служби безпеки України для притягнення причетних осіб до відповідальності.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я