“Олександрія” дійшла до 1/8 фіналу Кубка України

0
648

Гості здобули перемогу над господарями. Так,  “Олександрія” сьогодні  в 1/16 Кубку України перемогла сімферопольську ” Таврію” – 3:1 на її полі. Головний тренер “аграріїв” Юрій  Гура виставив на поле другий склад гравців яких також треба награвати. Хотілося б побачити гру сина тренера Івана Гури, але в. о. гол. тренера “Таврії”  Юрій Чумак залишив гравця поза грою.

Вже на 2- й хв. шкіряний затріпотів у сітці воріт “Таврії”. Влучно розпорядився м’ячем Рибалка після кутового.

Уже на 24-й хв. вдруге господарям довелося розпочинати гру з центру поля після голу від Кожушка. Асистував останньому Гринь.

Жаль, що Рибалка вже на 33- й хв. залишив “Олександрію”  в меншості за друге попередження – гра рукою. Пенальті – господарі скорочують рахунок. Інтрига наростає. З одного боку меншість в гостей, а з іншого – досвід не дали зіграти господарям.

На 80- й хв. господарі помиляються – гра рукою, і пенальті чітко реалізує Демченко. Все ж клас команд занадто різний. Перемога на класі забезпечила “Олександрії” вихід до 1/8 фіналу Кубка України.

Мар’янівка. Мар’янівський

“Таврія” Сімферополь – ФК “Олександрія”-: 1:3

Голи: Андрій Барладим, 34 (пен.) – Сергій Рибалка, 2, Олег Кожушко, 24, Олександр Демченко, 80 (пен.)

“Таврія” Сімферополь (перший тайм): Ярослав Герасименко, Станіслав Захарченко, Костянтин Яцик (Андрій Барладим, 25), Дмитро Клочко, Олексій Заїка, Максим Богданов (Валерій Доля, 46), Павло Чмеленко, Роман Бочак, Олександр Максименко, Сергій Чеботаєв, Андрій Ковальов.

ФК  “Олександрія” (перший тайм): Валентин Горох, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Клаудіо Спінеллі, Гліб Бухал, Олег Кожушко, Сергій Гринь (Кирило Дришлюк, 38), Еміль Мустафаєв, Олександр Демченко, Юрій Копина, Сергій Рибалка.

Попередження: Сергій Рибалка,15, Олександр Демченко, 44.

Вилучення: Сергій Рибалка, 33 (друга жовта).