Нічия як перемога

0
57

«Олександрія» вийшла на поле маріупольського стадіону вперше за останні кілька років – з того часу, коли маріупольці залишили УПЛ  О.Бабіч свого часу грав за «Іллічівець»(Грибанов, Бабіч, Сахаров, Городов, Краснопьоров, – екс-гравці ПФК “Олександрія”, – авт.).

Перші хвилини гри були за господарями.Вони більше контролювали  поле, більше атакували ворота Леванідова. Був момент забити і в «Олександрії», якби в контратаці Старенький не пробив у захисника. У суперника вийшов на поле Віценець, який свого часу був заявлений за «Олександрію, але через травму залишив футбол. Та як показав час, вдала операція і Віценець сьогодні грає. Кожанов, Фомін, Болбат на вістрі атак у «Маріуполя». В «Олександрії» активно діють Старенький, Грицук, Полярус, Бацула та Сітало.

На 26-й хв. після пасу від Старенького Полярус потужно пробив, але м`яч пролетів поряд зі стійкою воріт Худжамова. А вже за мить Фомін повинен був забивати олександрійцям, та на перешкоді  політу м`яча був Леванідов. Досить таки небезпечна атака від господарів. «Аграрії»  властивим швидким контратакам, впіймали суперника на гачок. На 28-й хв. Полярус поборовся за м`яч на полі «Маріуполя», відібрав і навісив на Старенького, а той побачивши Грицука на ударній позиції обігрує захисника в боротьбі і головою відправляє пас на Грицука, а Василь злету потужно пробив Худжамова – 0: 1 олександрійці повели в рахунку.

Після голу господарі намагалися відігратися, але це їм не вдалося. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Олександрії».

Зрозуміло, що не такого дебюту чекав на посаді  головного тренера «Маріуполя» О.Бабіч у першому таймі.

Після перерви  маріупольці включили максимальні швидкості і почали тиснути на ворота Леванідова. Нелегко було олександрійцям. Кілька попереджень стримували дії Поляруса та Запорожана, які почергово отримали жовті картки (відповідно на 30-й та 34-й хвилинах поєдинку, – авт.).

Забий Сітало другий м`яч, коли майже з центра поля виходив віч-на- віч з з Худжамовим, але в останню мить відпустив шкіряного, яким заволодів голкіпер суперника, можливо була б перемога.

Господарям вдалося відігратися – зрівняти рахунок на 86-й хв., коли після виконання стандартного  першим на м`ячі був Яворський – 1:1.

Нічия як перемога, якщо зважити на хід поєдинку.