Дві нічиї. Відігруємося, виходимо вперед, але втрачаємо реальні перемоги…

0
934

ФК “Олександрія” та луганська “Зоря” провели два спаринги 23 червня на полі суперника. Спершу, гра котра почалася о 14:00, прийняли участь гравці основного складу “аграріїв”. Матч завершився бойовою нічиєю-3:3. На швидлкий гол від госплдарів поля – луганчан на 8-й хв. пізніше відзначився Дмитро Шастал, далі -потенційний новачок команди та Каспарс Дубра. Але в другому таймі “зоряни” змогли зрівняти рахунок. Пропускаємо в кінці поєдинку двічі, втрачаючи реальні перемоги.

У другому протистоянні також була зафіксован нічия – 2:2. Гравці обох команд у першому таймі обмінялися забитими шкіряними. Перший тайм – 1:1. У таймі другому також луганчани першими відкрили рахунок у матчі вже на 4-й хв., та за кілька хвилин потенційний новачок команди зрівняв рахунок. До завершення другого тайму – гості вийшли вперед. Господарям треба було докласти зусиль, щоб таки зрівняти рахунок – 2:2.

Контрольний матч
“Зоря” – “Олександрія” – 2:2
Голи
: Шахаб, 4, Аллахяр, 75 – гравець на перегляді 32, Каранга, 70.

Голи від “Олександрії”: Шастал, Дубра (перший тайм), потенційні новачки – 3 (32, 70 – другий спаринг).