Зі святою Трійцею!

0
1196

 

Святий Дух зійшов з небес, щоб в триєдиній силі Отця і Сина, і Святого Духа через апостолів благословити люд на Христову віру  сили і міцного довголіття та наснагу на праведні справи. Величне свято! Одне з найважливіших релігійних свят українців. Свято єднання, любові до ближнього, до Божої благодаті, до розквіту земної краси.

Трійця – свято чарівної краси Святого Духа, котрий дає нам життя і віру щасливого сьогодення. Це свято ми зустрічаємо квітами, любистком, васильками, ромашками…- польовими квітами, що символізують наше прагнення до гарного, духовного і доброго…

Шановні християни Олександрійщини!

Від імені міської ради та особисто від себе щиросердно вітаю усіх православних Олександрійської громади з величним святом Святої Трійці, які несуть людству міцне довголіття, віру, надію і любов, надихають нас на роботу в ім’я людини праці. Родинне щастя та глибока віра  в краще майбутнє. Сходження Святої Трійці – радість, упевненість у справедливість та їх всемогутність у збереженні миру, добра і щастя на землі. Наша віра долає сьогоденні негаразди,  невдачі, духовно виховує, робить нас культурними людьми.  Як Святій Трійці угодні християни, ми  творимо добро, проявляємо милосердність, чуйність, відповідальність.

Свята Трійця – свято нашого щасливого життя на благословенній землі, яку дарує людству Отець і Син, і Святий Дух. Щиро вітаю вас, вашу родину та вашу церкву з одним з найвеличніших християнських свят – святом Трійці!

У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Сходження Духу Святого на апостолів є днем становлення Християнської Церкви.

Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх вас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував кожному бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому.

З повагою-міський голова С.А. Кузьменко

Дорогі косівчани!

Адміністрація ТОВ “Колос” щиро вітає усіх із благословенним святом – Днем Святої Трійці або, як називають його в народі – зеленими святами!

Цей день символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст – оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро, а людські серця наповнює добром, любов’ю та щирістю.

З повагою, директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Дорогі олександрйці!

Зі святом Святої Трійці вас, дорогі віряни! У цей день нехай ваші думки будуть чистими та добрими, а душа відкрита для допомоги та співчуття. Бажаю вам миру в ваших оселях, ніжного кохання та душевного спокою, що прикрашає ваше повсякденне життя з його  побутовими справами. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою! Триєднання Отця і Сина, і Святого Духа – це сила, що дарує нам життя і віру в кращі часи на

З найкращими побажаннями міцного довголіття – Ольга Бондар

 

Дорогі олександрійці- православні християни!

У свято Трійці бажаю

Багато радості, добра,

Море сонця нехай подарує

Ця літня пора.

Думати тільки про хороше,

Добрі справи творити.

У день дощовий і погожий

Богу за все дякувати.

Світлий ангел поглядом ніжним

Шлях твій буде опромінювати,

Добротою своєю безмежною

Від біди оберігати.

ПП “Грант-Житло” бажає олександрійцям міцного здоров’я, щастя, успіхів, радісних святкових днів, миру і злагоди, добробуту на довге щасливе життя.

З повагою-директор ПП “Грант-Житло” Г. М. Глазков

Шановані православні олександрійці!

З повагою – О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я