0
219

Як і говорив раніше заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації А.О.Коломійцев, що очищення русла річки Березівка в м.Олександрія, що розпочалося восени 20016 року, то лише початок – перший етап його загальної реконструкції по всій довжині русла. Згадаємо, що минулого року з обласного бюджету та екологічного фонду було вкладено 1,5 млн. грн. на очищення русла від КСК «Ніка» до колишнього кафе «Корал», що становило понад 1 км  завдовжки.

-Зрозуміло, що тих коштів було замало для відновлення всієї довжини русла річки Березівка, що має витоки за містом, там де його першеджерела (район 8-ї школи, – авт.). То був лише початок робіт. У цьому році ми плануємо  з обласного бюджету та екологічного фонду виділити 2 млн. 917 тис. грн.

Дані кошти дадуть можливість реконструювати русло річки Березівка відновити та  підтримувати сприятливий  гідрологічний режим та санітарний стан річки, що протікає центральною частиною м.Олександрія, – наголосив у телефонній розмові  Андрій Олександрович Коломійцев.

  • І.Мельник
  • Фоторяд  від 07.10.16 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я