Хотіли зіграти краще, але фарт підвів…

0
1049

В 26- му турі УПЛ ФК “Олександрія” на виїзді  мірялася силами з луганською “Зорею”. Гра була на боці олександрійців, і могла піти зовсім за іншим сценарієм, якби Гречишкін забив на 41- й хв. пенальті, на який напрацював невтомний  у цій  грі,  як і в попередній – Вантух. Він своїм лівим флангом “розривав”  захист луганчан. В одній із атак Гринь грубо зіграв проти  нашого гравця. Та підвів з ударом Гречишкін, коли пробив так, що голкіпер суперника вгадав політ шкіряного. І таке буває в футболі. Не фарт. Здається, що це третя вже невдала спроба нашого пенальтиста. У разі перемоги міцніше себе б почували на почесному сьомому місці. Цього хотіли всі: і гравці, і тренер, і президент. Закінчити чемпіонат на мажорний ноті, Але не вийшло. Якщо судити, то в останніх чотирьох програних матчах було невезіння – удача відвернулася від “Олександрії”. Як хочете так і розумійте, але таке  буває. Хочеш ти цього чи ні, а фарт відвертається саме в той момент, коли на нього не очікуєш. І останній поєдинок тому яскраве свідчення.

У другому таймі, на 63- й хв. досвідчений  Гладкий відкрив рахунок у матчі. А за наступні 10 хвилин господарі подвоїли рахунок завдячуючи майстерності молодого гравця Алефіренка, який на 73- й хв. вміло обіграв на виході Паньківа.

Сквитати – зменшити різницю в рахунку вдалося завдяки Вантуху. Його наполегливість, націленість на ворота, відданість грі, сповна принесла результат на 86- й хв. Наш гравець з близької відстані пробивав в напрямку воріт “Зорі”, а Новіков добив шкіряного в ворота луганчан. Фінальний свисток сповістив

“Зоря” – “Олександрія” – 2: 1

Голи: Гладкий, 63, Алефіренко, 73, – Вантух 86.

Дніпряни зіграли внічию з “Рухом” . Вели в рахунку, але умудрилися пропустити – 1:1. Але цього вистачило, щоб перемістити ” Олександрію” на 8- ме місце в турнірній таблиці. Попереду відпустка…