0
1110

З величним святом з нагоди Великодня шлють олександрійцям, колегам, друзям, товаришам і рідним знані в Олександрії люди.

Усіх мешканців неозорої Олександрійщини вітаю зі святом Пасхи Господньої

Бажаю усім гарного настрою, міцного здоров’я, людського щастя та глибокої віри в краще майбутнє.Воскресіння Ісуса Христа – це велика радість, упевненість у Божу справедливість і всемогутність. Тому в такий знаменний день хочеться всім побажати добра, любові, Божої ласки. Нехай наша віра допомагає нам здолати труднощі сьогодення й невдачі, бути терпеливими, духовно зростати і щодня славити велике ім’я Господнє. Християнський обов’язок кожного – творити добро, проявляти милосердність, бути чесним й відповідальним. Разом з Богом – вдома здолаємо тяжке випробування, щоб відродитися сильнішими!

З повагою-міський голова С.А. Кузьменко

Шановні мешканці Косівки!

Прийміть мої щиросердні вітання з Великоднем і радо зустрічаймо Паску Господню, бо Ісус Христос воскрес. Радіймо! Сьогодні та протягом трьох дніа вдома величаємо Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа. З нагоди такого свята хочу привітати усіх працівників сільського господарства Олександрійщини, зокрема трудівників ТОВ «Колос». Разом з вітанням висловлюю щиру подяку за чесну і самовіддану вашу щоденну працю, за відповідальність і дисципліну, витримку і віру в добрі справи. Нехай Господь допомагає нам у виконанні професійних наших обов’язків, дякуємо йому за земний подвиг в ім’я нашого життя і спасіння.

З повагою, директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Любі олександрйці!

Великдень – свято особливе, весняне, радісне й всенародне, бо трапилося велике чудо із чудес – воскрес Ісус Христос із мертвих і спас людство від загибелі. Що може бути радіснішим для кожної людини? Тому ще раз переконуємося, що Господь – творець усього видимого й невидимого. Він піклується про нас і чекає від нас тільки добрих справ. Ми витримаємо усі негаразди, переможемо пошесть у молитві та в виконанні карантинних заходів, щоб невдовзі запанувало радісне життя. Вітаю щиро зі святом святої Пасхи! Бажаю душевного миру, серцевого добра, справжньої віри і надії, великих можливостей і сили, Божої любові і ласки!

З найкращими побажаннями міцного довголіття – Ольга Бондар

Дорогі олександрійці- православні християни!

З нагоди свята Пасхи вітаю всіх вас і бажаю від імені
ПП “Грант-Житло” міцного здоров’я, щастя,успіхів, радісних святкових днів, миру і злагоди, добробуту та Божої ласки на довге щасливе життя. Нехай свято воскресіння Ісуса Христа єднає нас духовно і творчо, зближує усіх у міцній вірі, що завтра в Україні запанує добро і радість, віра, надія і любов, що переможуть усі негаразди сьогодення. Нехай Бог нам допомагає виконувати щодня Божі заповіді, щоб українців оминуло лихо.
З повагою-директор ПП “Грант-Житло” Г. М. Глазков

Дорогі православні олександрійці!

Свято Воскресіння Ісуса Христа – це приклад всемогутності Господа,який створив Всесвіт і дає можливість кожному усвідомити Його величність. Будьмо вірними синами й дочками нашого Творця. Славімо Господа, який воскрес, і дякуймо Йому за подароване життя. Подбаймо про те, щоб свято Воскресіння Ісуса Христа зміцнило нас у вірі, очистило наші душі, об’єднало у любові до Господа, який багато перетерпів за людські гріхи. Ми в боргу перед Ним і мусимо каятись та віддячувати щирими молитвами та добрими ділами. Зустрічаймо воскресіння нашого Господа вдома!

З повагою – О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я