Директор ФК “Олександрія” Дмитро Кітаєв: “На “Динамо” з глядачами!”

0
1528

Палких прихильників олександрійського футболу турбувало питання: чи буде матч з глядачами та чи дійсні абонентські пільгові квитки на цей поєдинок (пенсіонери-пільговики)?

Як повідомив директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєву телефонній розмові:

-Стосовно недільного поєдинку «Олександрія»-«Динамо», що розпочнеться з 19.30 на КСК “Ніка”, хочу повідомити наших любих уболівальників, що матч буде за участі уболівальників з суворим дотриманням правил карантину (носіння масок, дотримання відстані…). Олександрійці занудьгували за «Олександрією». Хочуть її очно підтримати в протистоянні з лідером чемпіонату. Головна умова, повторюсь: максимально убезпечити себе та оточуючих поряд уболівальників– дотримуватися протикоронавірусних правил у місцях масового скупчення людей. Для цього з сьогоднішнього дня буде розпочато онлайн-продаж квитків та в день матчу, щоб максимально розвантажити черги біля кас. Прохання до уболівальників:  завчасно – прийти за годину до матчу, щоб не було скупчення на вході на “Ніку”…

-Пільговики запитують про дію абонементу. Його пільга закінчилася за тур до цього матчу.

– Відносно питання дії пільгових абонентів –квитків, то термін дії справді вже закінчився. Тому, уболівальникам – пільговикам треба придбати квитки в касах.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я