“Олександрія”: голи забивають ті, хто повинен забивати

0
583

Дочекалися домашнього поєдинку, коли “Олександрія” приймає аутсайдера – закарпатський “Минай”. Шоста команди проти команди чотирнадцятого місця. Тим більше очікується інтрига. Гра з аутсайдером завжди складні…

В. Б. Шаран, головний тренер  “аграріїв”, виставив на цю практично незмінний склад гравців, котрі здобули перемогу над приазовцями. Не буде грати Сітало (за перебір карток, -Авт.). Його місце займе Шастал. А так всі на місцях: Білик – у воротах, захисники: зліва Бондаренко,  Мірошниченко, справа – Дубра, Пашаєв. Далі  напівпівзахисники, що будуть будувати гостроту попереду: Вантух, Лучкевич, Гречишкин, Банада. Ковалець буде допомагати попереду в нападі чистому форварду – Шасталу, на якого лягає велика відповідальність боротися за реалізацію гольових моментів, на які буде напрацьовувати уся команда.

Гра без глядачів. На термометрі -5 С. “Минай” здивує нас Мілевським, котрий сьогодні можливо зіграє за закарпатську команду.

Уже на 4-й хв. досвідчений Ткачук грубо грає проти Шастала, як результат, Абдула покарав попередженням гравця “Минаю”. Перші 10 хвилин минайці виставили міцну цитадель захисту біля своїх воріт, не допускаючи до вірного удару по своїх воротах. А на 13-й хв. Матіч  пробачив Дубру, який програв дуель з гравцем суперника. Шкіряний пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт Білика. Здається, що призвичаїлись закарпатці до манери гри олександрійців. І з кожним моментом все частіше почали турбувати ворота нашого кіпера. Чого вартий простріл Нурієва (Нури).

На 32-й хв. Ковалець небезпечно пробив з 23 -х метрів. Здається все-таки гол, та Каніболоцький відправив шкіряного на кутовий.

Гол назрівав, і визрів на 40-й хв., після виконання стандартного- кутового. Лучкевич вміло скористався – майстерно підставив ногу, і м’яч по дотичній влетів у нижній правий кут воріт Каніболоцького. Такі голи дуже рідкісні. “Олександрія” повела в рахунку. Вчасний гол. Під завісу першого тайму – в роздягальню. Половина справи по великому рахунку зроблена.

Друга половина матчу розпочалася за ініціативи суперника, котрий програє. А ось гол забили господарі. Гольову комбінацію розпочав Ковалець – потужно пробив низом, шкіряний відлітає на Шастала, а від того вже під ногу захисника Бондаренка, якому до лиця було збільшити рахунок до 2:0 на користь “аграріїв”. Це сталося на 52- й хв. поєдинку.

На 56-й хв. травму отримав Дубра – не зміг далі грати. Його місце зайняв Бабогло.

А на 57-й хв.свою майстерність, настирність проявив Вантух, коли обіграв захисника та голкіпера – відправив м’яч у пусті ворота “Минаю” – Каніболоцький помилився на виході, коли помилково віддав шкіряного  Вантуху – 3:0, якому нічого не залишатися як за спину кіперу відправити шеврчного, збільшивши до 3:0. Це вже рахунок не підйомний за будь яких умов для наших гостей.

На 64-й хв. Вантух міг вдруге відзначитися, коли отримав супер пас від Ковальця, але пробив прямісінько в руки кіперу гостей. Трішки пройшов би вперед і результат міг бути іншим…

За 7 хв. до завершення основного часу В. Б. Шаран вивів на поле Калюжного, Стецькова і Новікова, котрі в свою чергу замінили відповідно Банаду, Пашаєва та Ковальця.

Награвати молодь, давати їм шанс заграти, довести своє “Я”- це завтра бажаний результат. Свої кадри – свій патріотизм, своя гра, свій стиль, свої успіхи, своє упевнене завтра.

Такі перемоги додають стимулу на подальші перемоги. Вони вкрай потрібні. Адже почерк  “Олександрії” відрізняється від усіх інших команд УПЛ. Він особливий – переможний. Вперед “Олександрія”!

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я