0
852

Шановні мешканці Косівки, Костянтинівки, Федірок!

 Щиросердно вітаю ваші родини з прийдешніми новорічними святами! Бажаю в новому 2021-му році відмінного настрою, щирих посмішок, вірних друзів навколо.  І головне, щоб пошесть –коронавірус залишив нашу землю. Нехай збуваються всі мрії, а рідні і близькі дарують вам радість, бажаю мирного неба над головою, добра, здоров’я, міцного довголіття, родинного щастя, адже це найголовніше.

З новим 2020 роком! Позитивних емоцій і успіхів у всіх ваших починаннях. Хочу побажати побільше здійснення задуманого. У Новий рік візьмемо з собою все хороше, а неприємності і невдачі забудемо. 20-й рік – час для нових справ і нових завдань! Прагніть до нових цілей і нових висот!

З повагою – директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Дорогие александрийцы!

Пусть новый 2021-й год принесет вашим семьям освобождение от пандемии, пусть коронавирус навсегда исчезнет с нашей земли. Пусть человеческое счастье, отменное здоровье и долголетие будут вашими спутниками. Пусть осуществятся все планы и замыслы, исполнится все, что наметили. Успехов и удачи во всем, семейного благополучия, достатка, уюта и душевного тепла в ваших домах! Пусть Новый 2021 год исполнит надежды, мир наполнит теплом и добром нашу родную страну –Украину. Чтобы новогодние праздники принесли гармонию, а главное мир Украине, согласие, благополучие и счастье в ваши дома и ваши сердца! Душевного равновесия и успехов в любых начинаниях!  С Новым годом Вас! С Рождеством!

С уважением Ольга Бондарь

Дорогі олександрійці!

Колектив працівників з надання комунальнх послуг ПП «Грант-Житло» щиросердно вітає олександрійців з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай новий 2021-й рік, що приходить, буде наповнений радісними подіями та гарними починаннями, новими планами та яскравими ідеями! Нехай ваші друзі будуть вірними, а родина – міцною та щасливою! Щоб кожен день Нового року був сповнений радості та щасливих митей, став плідним часом для звершення задуманих планів, нових відкриттів та вигідних перспектив.

Щоб нарешті коронавірус згинув з нашої землі, щоб повернулося нормальне життя.  Щоб новорічні свята принесли гармонію, мир та злагоду, благополуччя та щастя у ваші затишні оселі та ваші серця! Нехай зірки світять яскравіше, а сонце освітлює шлях повний радісних подій і свят. Хай мир прийде в Україну!

З повагою – директор ПП «Грант-Житло» Геннадій Глазков

Редакція «Істини від Олександрії»

Дорогі наші читачі, прийміть щиросердні вітання з нагоди вступу в свої права нового 2021 року. Нехай Новий 2021-й рік буде роком нових починань, що неодмінно збудуться та роком нових успіхів. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих та веселих моментів. Нехай новорічні свята подарують світлу надію і великі сили, мир і спокій в Україні, виконають усі добрі бажання і принесе щастя в ваші затишні оселі. Нехай можновладці будуть жити з істиною в серці на благо українського народу, його поступального покращення добробуту!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я