11 грудня депутати облради вдруге спробують обрати нового голову. Буде “спекотно”. Одні можуть і хочуть, інші не можуть, а хочуть

0
1033

11 грудня 2020 року об 11.00 відбудеться перша сесія Кіровоградської обласної ради восьмого скликання. 8 грудня вона не відбулася, бо був телефонний дзвінок про замінування. Очільник області А.Назаренко стурбований з приводу зриву роботи обласної ради таоблдержадміністрації

З цього приводу він сказав:

-Неприпустимо, що хтось наважився застосувати примітивну технологію з «замінуванням», – написав голова Кіровоградської облдержадміністрації А.Назаренко у Facebook. – У підсумку маємо зірване установче засідання. Плюс зрив робочого процесу обласних адміністрації і ради. Я закликаю представників усіх партій сідати за стіл переговорів і шукати консенсус. І не вставати, допоки його не знайдуть.

Нагадаємо, що перше засідання нового скликання облради, що мало обрати її нове керівництво, зірвано за допомогою телефонного повідомлення про вибухівку на «102».

Кандидатами на посаду є від «Слуги народу» С.Шульга – колишній голова СБУ в Кіровоградській області (господар ПП, що займається економічною безпекою агрохолдингу I&U Group. Його засновником, у свою чергу, є Сергій Тарасов, батько народного депутата від «Слуги народу» Олега Тарасова. Менеджер іншого бізнесу, заснованого I&U Group та безпосередньо Сергієм Тарасовим, директор ТОВ «Агрофірма ім. Чкалова» Олександр Донець, представляє в облраді «Опозиційну платформу – За життя», як і підприємець Денис Руденко, якого також вважають близьким до Тарасова. Разом «Слуга народу» та ОПЗЖ мають в облраді 25 мандатів.

Та  О.Чорноіваненко – нинішній голова облради. «Батьківщина» , що має найбільше мандатів запропонувала знову обрати головою облради Олександра Черноіваненка, котри очолював її минулого скликання.Той в свою чергу назвав кандидатури заступників, яких він вважає професіоналами своєї справи: Юрій Гугленко (перший заступник голови облради), Сергій Коваленко та Ірина Чемерис та представник «Пропозиції» Юрій Семенюк. Разом «Батьківщина», «ЄС» та «Пропозиція» в результаті виборів 25 жовтня отримали в Кіровоградській облраді 29 мандатів з 64.

Залишок 10 мандатів мають по 5 «радикали Олега Ляшка» та партія «За майбутнє».

– Зараз працює тимчасова президія, оскільки втратив легітимність голова облради VII скликання, а голову обласної ради VIII скликання ми не встигли обрати, – цитує Сергія Коваленка, який головував на першій сесії облради.Оскільки я виконую обов’язки головуючого, ініціюю на завтра проведення засідання тимчасової президії, щоб визначити час подальшої роботи обласної ради й продовження розгляду питань порядку денного.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я