Слова головного тренера “Інгульця” С.Лавриненка: «ПЕРЕМОГА НЕ ЗА ГОРАМИ» – збулися

0
375

Перша історична для «Інгульця» перемог над донецьким «Олімпі ком» увійде до скарбнички надбань гравців ФК «Інгулець» яскравою сторінкою для палких прихильників клубу з Петрового.  Керівництво «Олімпіку» на початку чемпіонату амбіційно заявило, що вони будуть командою Євроліги. І сказати, що це були пусті слова – неможливо. Вони мали перед матчем з «Інгульцем» 13 очок, і вразі перемоги над петрівчанами могли зайняти 5-те місце турнірної таблиці. Ще й мають гру в запасі з «Зорею». Комфортне становище, але коронавірус вніс свої корективи…

«Інгулець» на противагу супернику мав всього 7 очок, і займав 12 місце. Дивіденди на перемогу віддавалися «Олімпіку». Досвід, серйозні гравці, амбітний президент…

Та гра не пішла в суперника «Інгульця». Великі помилки допустив кіпер «Олімпіка», югославський легіонер Бетім. Маючи зріст 2, 04 м, при такій антипометрії.., приніс своїй команді два пропущені  голи.

Петрівчани сповна зіграли на перемогу, щоб там не говорили. Мали забити – ще кілька моментів. Могли забити і гравці «Олімпіка», але також не забили. Забили з пенальті.

Що ж слова головного тренера С.Лавриненка «ПЕРЕМОГА НЕ ЗА ГОРАМИ»  збулися.

Нехай перша перемога дасть натхнення на наступні останні дві гри першого кола зі «Львовом» та «Шахтарем». А нині команда перебуває на 10-му місці турнірної таблиці. Завдання – закріпитися в УПЛ крок за кроком виконується.

Іван Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я