Зіграй так у першому таймі – результат був би іншим…

0
917

Для “Олександрії” сьогоднішній матч мав велике значення. Не секрет, що сьогодні 14 команд ведуть боротьбу по результатах двох кіл. Два поєдинки: вдома- виїзд, і все – немає поділу на групи, де є можливість певного перепочинку, якщо є запас очок…У нинішньому чемпіонаті такого вже не буде. Подивіться яка щільність у верхній частині турнірної таблиці. Практично 9 команд боряться за першу чільну трійку-п’ятірку. Кожна втрачена перемога, а якщо ще й вдома, то що тоді очікувати на виїзді…

Гра почалася з обопільних гострих моментів. Першими провели атаку гості. Стійка врятувала наші ворота від ймовірного голу. А за декілька секунд уже Ковалець своїм флангом атакував ворота Паста. Останньому довелося вибивати шкіряного на кутовий.

На 39-й сумнівне пенальті призначив в ворота “Олександрії” суддя в полі  Я.Козак, коли Вантух вибив шкіряного з під ноги захисника гостей. Захисник падає – пенальті. У таких епізодах раніше пенальті не призначали. Явно що помилився арбітр. Але Тотовицький пробив влучно в нижній правий кут воріт Паньківа. Впритул від стійки м’яч влетів у ворота господарів, хоча наш кіпер і вгадав куди буде бити пенальтист. Ось така одна атака для гостей завершилася позитивом.

Гра виходить, що в одній, що в другій команді. Гравці створювали небезпечні моменти. Перший тайм підійшов до завершення. Було що сказати в перерві В. Б. Шарану своїм гравцям. Перш за все, зауваження отримали захисники, котрі дозволяли супернику створювати небезпеку біля воріт Паньківа. Та й дії лінії півзахисту та нападу могла діяти більш активніше, жорсткіше, амбітніше. Складалося таке враження споглядаючи  гру з екрану ТБ, що олександрійці явно  хибно перестрахувалися, не включали швидкість,  більше було боротьби, ніж  комбінаційної гри. Не було гостроти останнього гравця – фінішного удару, коли доходили до штрафної гостей. Розкутості, взяти гру на себе, зіграти нестандартно.

У мене перший тайм залишився на згадку явним дуалізмом: коли з одного боку гра в олександрійців виходила, а з іншого – завершальній стадії атак були не “кусачими”- не добігали, не догравали в боротьбі за володіння шкіряним, не будували більш продумано атаки.

Другий тайм розпочався відразу з двох замін. На поле вийшов замість Бабогла  – Банада, а Мишенка змінив  Третьяков. Це явно, що тренер був незадоволеним діями цих гравців на полі. Перші 10 хвилин другого тайму були за гостями. Не виходить в господарів побудувати хоча б одну гостру атаку. Ковалець сам скільки схилив, змарнував – пробивав незрозуміло куди, але не в напрямку воріт. Шкіряний постійно “звалювався”  з ноги Кирила. Олександрійці програвали єдиноборства. А це говорить, що індивідуально краще грають гості.

На 61-й хв. індивідуальну майстерність проявив Ковалець, коли майстерно прострілив- замкни Банада – гол неминучий… Це був один із найкращих моментів зрівняти рахунок у матчі. Таке враження, що олександрійці  не можуть віднайти той “золотий” ключик, що дав би можливість здолати  “Десну” в останніх трьох протистояннях. Не можемо грати проти чернігівчан… Не можемо здолати цього непоступливого суперника. Але на 72-й хв. Ковалець таки набігів на гольову передачу. Вдруге вивів на прострільну передачу того ж Банаду, але  вже з діаметрально протилежного флангу. Цього разу Євгеній замкнув цей пас від Ковальця – 1:1. Агресивність і “накачка” від тренера дещо зіграла свою позитивну роль. У грі олександрійців з’явилося більше креативу, наполегливості. На 82-й хв. Сітало диво- гол забиває. У падінні з розвороту низом відправляє шкіряного в ворота Паста. А за кілька хвилин – на 84-й хв. Будківський головою зблизька зрівняв рахунок- 2:2. Несподівано В. Б. Шаран  виводить з поля Третьякова. Вийшов на поле досвідчений Василь Грицук. На 90-й хв. за другу жовту картку Імереков залишив поле, залишивши “Десну” в меншості за 5 хвилин до завершення цього напруженого поєдинку…

Олександрійці здобули залізобетонне очко.