Кандидат на посаду міського голови Олександрії №1 – С.А.КУЗЬМЕНКО

0
1596

15 вересня розпочалася реєстрація по Україні кандидатів на посади голів рад населених пунктів та кандидатів в депутати. Першим виявив тверде бажання балотуватися на посаду міського голови Олександрія документально засвідчив своїм підписом Сергій Анатолійович  Кузьменко.

Небайдужі олександрійці зібралися біля міської ради, аби висловити слова підтримки на адресу кандидата №1 – Сергія Анатолійовича Кузьменка. Усі бажали перемоги у виборах безумовному кандидату.

У свою чергу С.А.Кузьменко щиро подякував групі підтримки, та наголосив:

-Часто чую від олександрійців, що місто зупинилося в розвитку, що на околицях досі лишаються проблеми, молодь виїжджає, не вистачає сучасних локацій для відпочинку. Саме жителі Олександрії наштовхнули мене на рішення балотуватися на посаду міського голови. В Олександрії є потенціал і його потрібно розвивати. Зараз у соцмережах містяни дуже активні під моїми дописами, піднімають теми, які їх хвилюють, і діляться своїми ідеями. Їх варто почути, бо Олександрія варта більшого! Звісно, й своїм баченням нового рівня міста я невдовзі поділюся, – відмітив у спілкуванні з журналістами Сергій Кузьменко.

Досьє: Сергій Анатолійович Кузьменко 22 січня 1975 року року народження, с. Головківка Олександрійського району Кіровоградської області. З 2010 по 2012 роки С.А.Кузьменко очолював Олександрійську районну державну адміністрацію. З 2014 по 2019 роки успішно відпрацював на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації (з усіх  губернаторів найдовший термін відпрацював на даній посаді з найкращими соціально-економічними показниками, -Авт.). Це при ньому Кіровоградщина вийшла на збір зернових культур під 4 млн. тонн на рік. Він зробив область житницею України. Дороги, ФАПи, забезпечення лікарень сучасним медичним обладнанням, капітальні ремонти навчальних та медичних закладів, відкриття нових дитсадків, щорічне зростання середньої зарплатні по області, розвиток спорту та культури – були пріоритетами в роботі очільника Кіровоградщини. Сьогодні він успішний президент ФК  “Олександрія” та засновник благодійного фонду “Турбота”, що надає велику нужденним верствам населення в скрутний карантинний період.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я