Вітання з Днем Незалежності!

0
1501

Дорогі олександрійці!

Безумовно, прожиті 29 років, що минають від Дня незалежності  України стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений в безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо! І нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З повагою, президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко

 Шановні мешканці славної Олександрійщини!

 У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе в ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

З повагою, директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий 

Дорогі олександрійці!

Уже 29-ий рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Сьогодні перед Україною, її громадянами складні й великі  завдання – зберегти її цілісність і мир у державі, дати людям добробут і радість життя. Я твердо вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Бажаю щастя, добра і злагоди, міцного довголіття,  порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього!

З повагою, Ольга Бондар

24 серпня –День Незалежності! Зі святом!

Цей день – результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. День Незалежності – це особливе свято для кожного українця. На жаль, і цьогоріч цей день має гіркий присмак. 29-ту річницю незалежності ми змушені відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Тисячі героїв нашого часу заплатили за незалежність непомірну ціну – власне життя. Настав час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень. Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Цапюк

Шановні олександрійці!

З нагоди 29-річчя з Дня Незалежності, дорогі земляки, щиросердно    бажаю усім вам сили, правди, миру й злагоди! Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями! Натхнення всім, бадьорості, щастя і гармонії! Родинного тепла, затишку, спокою та нових досягнень! Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори, її мову, її вітер, її трави… Нехай мир  і спокій повернуться на нашу благословенну українську землю, що дарована нам Господом Богом для мирного та щасливого життя.

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради  Анатолій Кожемяченко

Щирі привітання з Днем Незалежності України

Шановні олександрійці, вітаю вас із визначним святом – Днем Незалежності України! 29 років минає з того дня, коли Україна визначилася зі своїм суспільно-політичним устроєм – стала незалежною  самостійною країною. Ми переживаємо важкі роки випробування на міцність, національну гідність і бажання змінити життя людей на краще. Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть усім вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

З повагою, Геннадій Глазков,  директор ПП  «Грант-Житло»

 Шановні олександрійці!

Усі великі успіхи України складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Сердечно бажаю, дорогі олександрійці, щастя, радості і добра. Зі святом вас, дорогі земляки! Із Днем Незалежності! З вірою в кращі часи нашого завтра! А вони обов`язково настануть, бо наш багатостарждальний народ того вартий.

З повагою, Юрій Нос

Вітання з Днем Незалежності!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творімо історію під знаменням рідного прапору! Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою! І в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!

З повагою, Олександр Оскар 

  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я