Ринок впорядковується. Прийшла черга до парковки. Школи готуються до навчань

0
360

У зв’язку з ліквідацією вуличної торгівлі навколо центрального ринку на сесії припинено КП «Жигулі» шляхом його приєднання до КП «Олександрійський центральний ринок».

Дирекція ОЦР придбала паркоавтомати (принаймні один бачив у його кабінеті). Розумію, що рухаючись у Європу, яку ми так полюбили з її правилами життя, прийдеться платити. Але народ України ще не готовий до нововведень. Він уже запитує:  скажіть, будь ласка, а охорона автомобіля буде?

Далі: 1 година 5 грн. Я заплатив за 1 годину, а авто простояло кілька. Як буде контролюватися час парковки.

Депутати затвердили звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрії за 2019 рік та встановили місцеві податки і збори на наступний рік.

На сесії внесено зміни до кошторису міста на поточний рік. Збільшено доходи і видатки на суму 457,9 тис. грн. за рахунок перевиконання спецфонду міського бюджету та освітньої субвенції на обладнання для харчоблоків. Відповідним рішенням зменшено державну субвенцію на Нову українську школу (навчання педагогів). Також здійснено внутрішній перерозподіл коштів. Субвенцію буде направлено за цільовим призначенням. Кошти міського бюджету спрямовані на вирішення важливих питань по галузях.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я