26 січня ювілейний День народження відзначає Олександрійський міський голова СТЕПАН КИРИЛОВИЧ ЦАПЮК

0
129

Картинки по запросу фото букетів ÐºÐ²Ñ–Ñ‚З цією приємною життєвою подією вітають заступники міського голови, члени виконавчого комітету, депутати та колектив виконавчих органів міської ради:

Шановний Степане Кириловичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 65-річчя!
Більше 20 років свого життя Ви присвятили нелегкій і відповідальній праці на благо територіальної громади Олександрії.
Жителі і колеги знають Вас як справжнього професіонала своєї справи, талановитого керівника, людину активної життєвої позиції, яка щиро вболіває за долю рідного міста і його мешканців.
Враховуючи Ваші колосальний досвід, мудрість, далекоглядність та роботу на перспективу, олександрійці чотири рази обирали Вас міським головою.
За час перебування на цій високій посаді Вам вдалося зробити багато добрих справ. Завдяки підтримці колег, однодумців та небайдужих жителів, які складають одну потужну команду, втілюються у життя нові проекти, спрямовані на розвиток міста. Тож з кожним роком Олександрія стає все більш комфортною, привабливою і сучасною. Гості з багатьох куточків України та інших держав помічають руку справжнього господаря і захоплюються красою міста.
З нагоди 65-річного ювілею щиро бажаємо Вам, шановний Степане Кириловичу, міцного здоров’я, миру, щастя і благополуччя. Нехай збуваються усі Ваші сподівання, примножуються успіхи і здобутки, оминають труднощі та негаразди. Нехай Ваші оптимізм, завзятість та бадьорість духу і надалі будуть запорукою плідної праці задля процвітання Олександрії!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я