26 депутатів і новий селищний голова Приютівської ОТГ прийняли присягу

0
261
Сьогодні, 31 травня в приміщенні районного Будинку культури  відбулася перша сесія селищної ради VII  скликання з новим депутатським корпусом та новим селищним головою, – про це повідомляє «Істина від Олександрії» .
Головуючий – В.Титаренко оголосив про результати виборів до новоутвореної Приютівської ОТГ, що відбулися 29 квітня поточного року. На виборах в 26 одномандатних  округах  обрано  усіх 26  депутатів від різних політичних сил та селищного голову.  Після оголошення результатів виборів по кожному з депутатів та прийняття  ними присяги, другим питанням стояло оголошення про обрання  нового чинного селищного голови.  З 3564 виборців найбільшу кількість голосів – довіри від народу отримав  Андрій Олександрович Коломійцев – 2170 людей довірили  йому свої голоси, свої надії та сподівання на краще  в житті новоутвореної Приютівської об`єднаної  територіальної громади.
З вітальними словом до нового органу місцевого територіального управління звернувся губернатор  Кіровоградщини С.А.Кузьменко. Зокрема, очільник області відмітив:    -Сьогодні визначна подія в житті Олександрійщини – створена нова територіальна громада, що стала ще одним кроком на шляху децентралізації державної влади. Що таке децентралізація? Це коли людям дали змогу обрати нову владу на місцях, де будуть кошти для розбудови інфраструктури, де люди будуть самостійно приймати рішення для вирішення нагальних питань. Вірю, що невдовзі в Приютівській ОТГ  відбуватимуться зміни. Це і ремонт доріг, і будівництво спортивних та дитячих майданчиків, і будівництво ще однієї нової амбулаторії і покращення в цілому охорони здоров`я.
Та найголовніше до чого я закликаю новий депутатський корпус – це до об`єднання навколо однієї партії – громади Приютівської ОТГ, яка віддала за кожного з вас свій голос. Віднині ви повинні  працювати єдиною командою однодумців не лише на тих, хто віддав голоси за вас,  а і на тих, хто не голосував за вас. Бажаю взятися за руки і працювати так, щоб ваша громада стала невдовзі однією з найкращих не лише в області, а й в Україні.  Я вірю в досвід і кваліфікованість А.О.Коломійцева, який залишивши державну службу, займаючи відповідальний пост в області, зможе підняти соціальну інфраструктуру нової ОТГ на високий рівень.
Депутати міської ради від фракції “Солідарність” привітали колишнього голову фракції в міській раді А.О.Коломійцева козацькою булавою, щоб він керував громадою як подобає керівнику – міцно тримаючи владу зі швидкими позитивними змінами в ОТГ.    

ФОТОРЯД

 

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я