25 жовтня – вирішальний день у житті олександрійців на наступні роки

0
914

Виказана публічно підтримка керівників місцевих осередків 5-ти впливових політичних партій (“Солідарність”, “Батьківщина”, “Слуга народу” , “Сила і честь”, “Пропозиція”) на арені суспільного життя Олександрії – це виважений крок політичних сил різного спрямування, різної ідеології, різного бачення розвитку суспільства, але вони об`єдналися навколо кандидатури на посаду міського голови Сергія Анатолійовича Кузьменка. Вбачаючи в постаті нового керівника міста сукупність ідей, реальних планів, перспектив економічного зростання, що співпадають з поглядами партій- декларантів щодо підтримки нового економічного курсу, озвученого в програмі кандидата №1 на посаду міського голови м.Олександрія С. А. Кузьменка.

Це усвідомлений крок на користь успішності кандидата. Сучасність мислення якого, знання, що і які завтра робити конкретні справи, щодо створення нових робочих місць; соціального будівництво житла; підтримки малого бізнесу (відкриття нових малих підприємств);впровадження інноваційних технологій комунікацій; ефективне управління житлово-комунальним господарством міста; фінансова підтримка ОСББ;  розвиток логістики;медицини;освіти; туризму; культури і спорту… ).

Попереду дуже багато плідної і цікавої роботи, що неодмінно принесе користь жителям Олександрії.

25 жовтня – вирішальний день у житті олександрійців на наступні роки! Лідери партій звертаються до своїх членів та прихильників:підтримати на виборах міського голови кандидатуру С. А. Кузьменка. Оберемо нову креативну, помірковану, перспективну владу – будемо мати зміни!

Іван Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я