0
110

Після 6- ти турів петрівський «Інгулець» повернув собі  4- те місце в турнірній таблиці чемпіонату першої ліги ( 13 очок, при одній поразці від київського «Арсеналу» та нічиїй з «Нафтовиком –Укрнафта», – авт.).

У неділю земляки приймали на своєму полі «Суми». Нагадаємо, що в останньому матчі попереднього чемпіонату  «Інгулець»  вдома програв сумчанам.

13 серпня  розставило все на свої місця. Петрівчани  з самого початку і до завершення матчу володіли не тільки територіально – повністю  перегравали свого суперника. І нехай в першому таймі не було забито жодного м`яча – всі вони прийшлися на перші 20 хвилин другого тайму. Вірніше з 60-ї до 64-ї хв. Гончаренко відкрив рахунок, а вже за 2 хвилини «зрівняв» – забив у свої ворота.  Та Акименко через дві хвилини – на 64-й хв. вивів «Інгулець» вперед, що в подальшому і гарантувало перемогу нашим землякам.

Як бачимо, С.Лавріненко вибудовує таку команду, яка спроможна буде досягати вершин першолігівського чемпіонату. Головне – існує сувора система організації футболу в “Інгульці”. Президент клубу О.Поворознюк поставив за мету – перемоги в кожному матчі… Наступний поєдинок  “інгульчани”  зіграють  на виїзді  проти кременчуцького “Кременя” – 19 серпня.

«Інгулець» — «Суми» — 2:1 (0:0) (Гончаренко, 60; Акименко, 64 — Гончаренко, 62 (авт.)).
13 серпня 2017 року. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга. 6 тур.
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Рябушко, 79), Медведєв, Коцюмака, Гончаренко, Клименко (Павелько, 90+4), Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 83), Мішуренко (Шарко, 90+2)
«Суми»: Литвиненко, Богачов, Суходуб, Іванов, Лісовий (Лиховидько, 55), Вечурко (Муховиков, 82), Махарадзе, Бушман (Мединський, 66), Квасний, Душин, Лебеденко.
Попередження: Клименко, 40; Акименко, 46 — Лебеденко, 32; Вечурко, 35; Суходуб, 45+2; Лісовий, 49; Квасний, 58; Бушман, 64.