Великдень 2020 року є особливим…

0
1715

Великдень 2020 року є особливим. Через запроваджені карантинні заходи люди повинні знаходитись вдома і не мають змоги навідати близьких, як це було в попередні роки. Втім, завжди є змога привітати найрідніших з Великоднем через сайти, СМС, Вайбер, Мессенджер чи інший застосунок на телефоні.

Свої вітанання з нагоди Великодня шлють олександрійцям, колегам, друзям, товаришам і рідним знані в Олександрії люди.

Любі олександрйці!  

Великдень – свято особливе, весняне, радісне й всенародне, бо трапилося велике чудо із чудес – воскрес Ісус Христос із мертвих і спас людство від загибелі.  Що може бути радіснішим для кожної людини? Тому ще раз переконуємося, що Господь – творець усього видимого й невидимого. Він піклується про нас і чекає від нас тільки добрих справ. Ми витримаємо усі негаразди, переможемо пошесть  у молитві та в виконанні карантинних заходів, щоб невдовзі запанувало радісне життя. Вітаю щиро зі святом святої Пасхи! Бажаю душевного миру, серцевого добра, справжньої віри і надії, великих можливостей і сили, Божої любові і ласки!

З найкращими побажаннями  міцного довголіття – Ольга Бондар

Дорогі олександрійці- православні християни!  

  З нагоди свята Пасхи вітаю всіх вас і бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, радісних святкових днів, миру і злагоди, добробуту та Божої ласки на довге щасливе  життя. Нехай свято воскресіння Ісуса Христа єднає нас духовно і творчо, зближує усіх у міцній вірі, що завтра в Україні запанує добро і радість, віра, надія і любов, що переможуть усі негаразди сьогодення. Нехай Бог нам допомагає виконувати щодня Божі заповіді, щоб українців оминуло лихо.

З повагою і добром до людей – Юрій Нос

Шановні християни та мешканці рідної мені Косівки!

Прийміть мої щирі вітання з Великоднем і радо зустрічаймо Паску Господню, бо Ісус Христос воскрес. Радіймо! Сьогодні вдома величаємо Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа. З нагоди такого свята хочу привітати усіх працівників сільського господарства Олександрійщини, зокрема трудівників ТОВ «Колос». Разом з вітанням висловлюю щиру подяку за чесну і самовіддану вашу щоденну працю, за відповідальність і дисципліну, витримку і віру в добрі справи. Нехай Господь допомагає нам у виконанні професійних наших обов’язків, дякуємо йому за земний подвиг в ім’я нашого життя і спасіння.

З повагою, директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Усіх мешканців неозорої Олександрійщини вітаю зі святом Пасхи Господньої

Бажаю усім гарного настрою, міцного здоров’я, людського щастя та глибокої віри в краще майбутнє. Воскресіння Ісуса Христа – це велика радість, упевненість у Божу справедливість і всемогутність. Тому в такий знаменний день хочеться всім побажати добра, любові, Божої ласки. Нехай наша віра допомагає нам здолати труднощі сьогодення й невдачі, бути терпеливими, духовно зростати і щодня славити велике ім’я Господнє. Християнський обов’язок кожного – творити добро, проявляти милосердність, бути чесним й відповідальним. Разом з Богом – вдома здолаємо тяжке випробування, щоб відродитися сильнішими!

З повагою – президент ФК «Олександрія»  Сергій Кузьменко

Дорогі православні олександрійці!

Свято Воскресіння Ісуса Христа – це приклад всемогутності Господа, який створив Всесвіт і дає можливість кожному усвідомити Його величність. Будьмо вірними синами й дочками нашого Творця. Славімо Господа, який воскрес, і дякуймо Йому за подароване життя. Подбаймо про те, щоб свято Воскресіння Ісуса Христа зміцнило нас у вірі, очистило наші душі, об’єднало у любові до Господа, який багато перетерпів за людські гріхи. Ми в боргу перед Ним і мусимо каятись та віддячувати щирими молитвами та добрими ділами. Зустрічаймо воскресіння нашого Господа вдома!

 З повагою – депутат Кіровоградської обласної ради

Анатолій Кожемяченко

З найкращими побажаннями в краще завтра!

Знову прийшло до нас велике християнське свято – Великдень. Українці традиційно зустрічають його освяченням пасок та крашанок. У ці дні радіють і діти, і дорослі, бо воскрес із мертвих наш Спаситель Ісус Христос. Але цьогоріч ми залишаємося вдома – заради світлого і здорового завтра. Хочу привітати всіх олександрійців православної віри та побажати, щоб радість не оминала нас, щоб здоров’я було і достаток сповна, а мир і благодать оселились назавжди. Нехай наша праця буде плідною, а життя людей буде міцним. Привітаймо один одного чудними словами: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

З повагою  – депутат Кіровоградської  обласної ради

Олександр Цапюк

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Керівництво ПП «Грант-Житло» з оптимістичною радістю вітає своїх працівників та олександрійців з великим християнським святом Великоднем. Це свято весни, свято оновлення не тільки навколишньої природи, але й духовності, віри, твердого переконання, що Ісус Христос постраждав за нас, помер і воскрес, щоб дарувати людству вічне життя. Тепер наш обов’язок – жити за Божими заповідями, щоб світова біда відступила від нашого порогу, щоб ми побороли чуму. Святкуймо Великдень вдома в колі рідних!

З повагою – директор ПП «Грант-Житло» Геннадій Глазков

Міцного довголіття і надії, що все буде гаразд!

Христос Воскрес! Для кожного з нас це – духовне піднесене, щедре і багате, веселе і незабутнє воскресіння нового життя. Частіше звертаймось до Господа з подячними словами за всі добродіяння, якими щораз користуємось. З Христовим воскресінням Вас, дорогі земляки! Нехай цьогорічний особливий Великдень сприяє нашому духовному росту, утвердженню віри, добрих помислів і дотримання Божих заповідей. Вітаю зі святом Пасхи! Бажаю, щоб доля подарувала безліч приводів для радості і щастя! Нехай збудуться всі заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть до успіху і нових вершин! Вірте в себе і всі негаразди сьогодення відійдуть назавжди, щоб ми не знали горя і біди. Залишаймося вдома на Паску- разом з рідними зустрінемо воскресіння нашого Господа Ісуса Христа, який допоможе здолати  світову біду.

   З повагою – Олександр Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я