Коштів вистачить на ремонт доріг в середньому до 3 км на кожен райцентр Кіровоградщини

0
132

На будівництво, ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення в 2020 році виділено 715,4 мільйонів гривень. Окрім того, 177,3 мільйонів гривень залишку субвенції спрямують на дороги, ремонт яких не було закінчено в 2019 році.

Цих коштів вистачить на ремонт доріг в середньому до 3 км на кожен з райцентрів Кіровоградщини. Багато це чи мало, судить самі. Це мізер. Нуль! У нас позаминулого року Олександрійщина (з містом) побудували понад 15 км (в напрямку Головківки, Користівки, вул.Шевченка, Святомиколаївська та ін.).

Яскраве свідчення цьому приклад. Сьогодні на Олександрійський район заплановано виділити кошти на капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С121631 Головкiвка-вихід на а/д Т-12-15 -Пiщаний БрiдО121807 та на об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значенняС121630 Ясинуватка-Березiвка (протяжність ремонту – 3 км).

Для Петрівського району позитив у тому, що буде відремонтовано ділянку дороги  Петрове-Червонокостянтинiвка-межа Днiпропетровської областi (протяжність ремонту – 6 км). Свого часу цей відрізок дороги добре запамятав покінйи Скрябін та та й “95-й квартал” проїздив цією дорогою…

Мене дуже бентежить ось що: Президент В.Зеленський говорить, що в Україні буде побудовано 4 тис. км нових доріг. Кіровоградщина в цей список  потрапляє з відрізком дороги Кропивницький – Кривий Ріг до межі з Дніпропетровщиною – понад 83 км. (трохи далі за с.Гурівку, Долинського району, до с.Терновка, де загинув Кузьма Скрябін, – Авт.).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я