21 листопада – День гідності та Свободи

0
555

Минає 4  роки  з дня заснування  Дня гідності. «Україна, 2014-й: «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

Сьогодні  всі українці ( в усіх школах проходять лінійки пам`яті) згадують 21 листопада 2013 року, коли студентська молодь вийшла на Майдан, щоб сказати своє  слово за європейський вибір України. Чим все закінчилося – знаємо…  Понад 100 вбитих – Небесна сотня, Герої України (серед них  і наш  земляк В. Чміленко з Бобринця, загинув від кулі

снайпера  20 лютого 2014 р., – Авт.), 300 – безвісти пропалих, понад 3000 поранених – такий був рахунок занову українську владу, новий курс на інтеграцію в ЄС.

І досі не заживають невигойні рани в душах батьків, рідних і близьких по загиблих… І сьогодні продовжується  кровопролитна боротьба за свободу  і гідність нашої країни на сході України…

Народ буде свято пам’ятати незабутні  новітні віхи історії,  бо кров`ю безневинних людей вони вписані  в книгу скорботи.

ФОТОРЯД  

І.Мельник 

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я