0
311

28 липня 2017, п’ятниця. 09:25

“Астра” – “Олександрія” – 0:0. Огляд румунської преси.

Важко сперечатися за увагу з “Атлетіком” (Більбао) та “Міланом”. Саме так. “Олександрія” була однією з трьох іноземних команд, які вчора ввечері в рамках Ліги Європи гостювали у Румунії. Цілком зрозуміло, чому українцям дісталося найменше місця на “газетних шпальтах”.

“Астрі” не вдалося скористатися чисельною більшістю”…

Мало глядачів, мало футболу! Так проходив матч між “Астрою” та “Олександрією” у Джурджу. В підсумку все завершилося нульовою нічиєю і за тиждень розпочнеться з чистого листа“, – пише видання ProSport.ro.

Поєдинок між “Астрою” та “Олександрією” відбувався в хмурій атмосфері за присутності лише півтори тисячі глядачів. По ходу матчу були періоди, під час яких домінували то одні, то інші. “Олександрія” розпочала з ентузіазмом, але не створювала воротам Ілієва значних проблем. Перший же шанс “Астри” відбувся на 40-й хвилині“. В контексті “Олександрії” автор відзначив Банаду, назвавши його найнебезпечнішим гравцем у складі суперника.

В другій половині зустрічі, – продовжує автор, – суддя був змушений виносити санкції. Були чотири жовтих карточки і одна червона. Був вилучений захисник “Олександрії” Басов у результаті двох попереджень. Проте “Астрі” не вдалося скористатися чисельною більшістю, тому матч-відповідь розпочнеться з рахунку 0:0. Команда потребує хоча б одного голу для того, аби порушити цей баланс на свою користь“, – обнадійливо відзначив автор.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я