20 років разом! Ми віримо в майбутнє – «УкрАгроКом»

0
602

Урочисті заходи з нагоди 20 –річного ювілею компанії відбудуться сьогодні, 31 січня, в Кіровоградській обласній філармонії. Про це журналісту місцевої газети «Сільський вісник», яка фактично з перших днів існування компанії розповідає своїм читачам про становлення, розвиток  та успіх ТОВ «УкрАгроКом», повідав один з його засновників  – Сергій Кузьменко.

Головним месседжем зустрічі, за його словами, буде вислів «20 років разом – і ми віримо в майбутнє». «Поважаючи людей, які працюють в нашій компанії і які вірять в неї, ми вирішили подарувати їм невеличке свято. Тому, як господарі, які хочуть зробити подарунок своїм людям, витрачаємо час і трохи ресурсів на цей святковий концерт. Ми дуже хочемо, щоб концертна програма людям сподобалася і щоб вони відчули, що працюють у великій компанії, яка вірить в них, як і вони вірять у цю компанію», – сказав Кузьменко.
На свято запрошені представники трудових колективів, друзі, ділові партнери, знакові люди області, які навчають, лікують, будують і розвивають Кіровоградщину. Серед запрошених також – керівники області, міст, територіальних громад.
Розважатимуть  гостей  співачка Тіна Кароль, група “Ляпіс Трубецький”, ведучим свята буде шоумен Сергій Притула. Розважальна програма розрахована на три години, запрошених у залі буде майже 800 осіб.
Нагадаємо, група компаній «УкрАгроКом» (нині – «АгроВіста») знаходиться у ТОП – 20 агропромислових компаній України. У цьому рейтингу вона посідає 18 місце. Земельний банк складає 82 тисячі га.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я