19 сесія облради офіційно змінила статуси навчальних закладів в області

0
767

Червнева XIX сесія Кіровоградської обласної ради своїм рішенням змінила назви шкіл-інтернатів в області. Зокрема, припинила  юридичну  особу  публічного права “Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія–інтернат–школа мистецтв)”  у  зв’язку  з  реорганізацією  шляхом перетворення в комунальний заклад “Центральноукраїнський науковий ліцей-нтернат  Кіровоградської обласної ради”.

Встановити,  що до комунального  закладу “Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської  обласної  ради” переходять: усе майно; усі права та обов’язки Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат –школа мистецтв).

Внести  зміни  до типу  Олександрійської  загальноосвітньої  школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, змінивши його  з школи –інтернат І-ІІІ ступенів на ліцей, та встановити, що освітня діяльність даним закладом освіти здійснюється у сфері повної  загальної середньої освіти за рівнем базової загальної середньої освіти та профільної середньої освіти.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я