Максимальне випробування гравців

0
171

Вчора ми мали змогу переглянути наяву набутої за підготовчий період, перед стартом 29-го чемпіонату УПЛ, команди та гравців- новобранців, що приєдналися до «Олександрії» у міжсезонні. Їх на сьогодні не так уже й багато – більше пішло з команди.

Нагадаємо, що на полі проти СК «Дніпро-1» були задіяні Мірошниченко, Третьяков. Безбородько через травму не зміг вийти на поле.

У цілому гра сподобалася глядачам яких зібралося ні багато, ні мало  – понад 400 чоловік, залишилися задоволеними від дій не лише господарів поля, а й суперника, який досить гарні враження залишив по собі.

Особливо перші 20 хвилин були майже рівними. Моменти були, як у Сітала  на початку гри, коли шкіряний пролетів мимо цілі.

Гості  могли реально відкрити рахунок у матчі, коли б Когут з близької відстані таки влучив у ворота Паньківа.

За хвилину вже наш Ковалець стрімко пройшов захист суперника в особі двох гравців, міг і далі загострити ситуацію, але був зупинений недозволеним прийомом. Шасталу не вдалося з ударом перехитрити Юрчука, той вгадав політ м`яча.  Активні дії на полі креативного Ковальця могли увінчатися взяттям воріт суперника на 28-й хв., але схибив з прицільністю.

І Лучкеви мав нагоду забити, але, як завжди, у наших гравців не все гаразд з прицільністю. Найбільш цікавим був момент на 42-й хв., коли шкіряний міг побуватив сітці воріт суперника двічі, але спершу Сітало  влучає  в стійку воріт, далі відбиття і Лучкевич на добиванні, але голкіпер виявився спритнішим не дав забити.

У другому таймі  відбулися зміни в командах. Тренери максимально використали всіх гравців з обойми. Шастал став автором першого голу, коли краще від усіх обрав позицію на добиванні.

Відзначився у матчі  Задерака, якому відмінно асистував той же Шастал. На 55-й хв. він отримав чудовий пас за кілька метрів від воріт, спрямувавши м`яч у сітку воріт суперника – 2:0.

Перед заміною свої яскраві якості нападника продемонстрував Супряга, і тільки  майстерність нашого кіпера врятувала ворота від реального голу. Важко далося вийняти м`яч, що летів підступно низом.

На 64-й хв. дніпряни сквитали один м`яч – Коркішко забиває з пенальті.

Скажу, що на останок гри гості більше почали домінувати на половині поля господарів, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

«Олександрія» грала такими складами: Паньків ( Білик, 61’), Пашаєв (Стецьков, 56’), Бабогло (Запорожан, 46’), Бухал (Шендрік, 46’), Мірошніченко (Прокопчук, 73’), Лучкевич (Протасов, 46’), Ковалець (Устименко, 61’), Гречишкін (Литвяк, 73’), Банада (Дришлюк, 61’), Третьяков (Шастал, 46’), Сітало (Задерака, 46’).

Запасні: Дмитро Рудик.

Головний тренер: Володимир Шаран.

СК «Дніпро-1»: Юрчук, Польовий (Шаповал, 61’), Логінов, Лопирьонок, Романюк (Єрмолюк, 46’, Вакулко, 57’), Когут (Бєляєв, 67’), Булеца (Загальський, 57’), Назаренко (Чічіков, 73’), Батагов (Сафронов, 46’), Кобахідзе (Коркішко, 61’), Супряга (Куліш, 67’).

Запасні: Кліщук, Кузін, Гріфін, Сніжко.

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Голи: Шастал, 48, Задерака, 55, – Коркішко, 64 – пенальті.