18 квітня Центральний ринок у м. Олександрія під обід було закрито – попередньо до 24 квітня, якщо все буде гаразд

0
580

18 квітня Центральний ринок у м. Олександрія під обід було закрито у зв`язку з посиленням карантинних заходів.

Поліція (у тому числі з автомобіля гучномовцем оголосила про закриття ринку), адміністрація ринку обійшли всі відкриті точки аби попередити про закриття торгівлі на ринку.

Однозначно, що не всі торговельники та покупці сприйняли таку заборону позитивно. Але ж життя людей дорожче від будь-яких матеріальних посулів.

Бо чесно кажучи дехто з продавців не дотримувався карантинних правил: відпускав товар покупцям, котрі в чергах не дотримувалися відстані в 1,5 м. Дехто, добропорядні торговці, пришовши з ранку так і не відкрили свої ятки. Це їм до честі!

Тому попередження про закриття стало до виконання – ризикувати штрафними санкціями ніхто не мав бажання. Заборона – вона для всіх єдина. Хто відразу припиняв торгівлю, хоча дехто робив вигляд, що це їх не стосується.

Відповідальні люди за час роботи ринку “затарилися”, щоб тиждень витримати. До тогож хочу сказати, що деякі продукти харчування дорожчі, ніж в магазинах…

Попередньо ринок не буде працювати до 24 квітня, а там час покаже. Усе буде залежати від того як ми будемо дотримуватися головного – сиди вдома, що є єдиною надійною запорукою в боротьбі з коронавірусом.

З фото видно (на 10: 00), що людей майже немає, ятки здебільшого зачинено.  І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я