Хто першим фінішує з “достроковців” по Олександрійському 103 виборчому округу ВО

0
141

21  липня ми будемо обирати новий парламент- нових обранців, що будуть вирішувати нашу долю протягом наступних 5-ти років (якщо їм вдасться протриматися з таким різнобарв`ям кольорів, політичних уподобань і смаків сьогодення, – Авт.).  Такого шаленого інтересу- зацікавленості до нашої «щасливої долі»  ще не було за всі роки виборчих перегонів. В 199 одномандатних виборчих округах балотуються 3220 осіб. Тобто в середньому – 16 осіб на місце.

У списках партій – ще 2747 кандидатів. Разом 5967, або ж 13 осіб на місце під куполом недоторканості від різних політичних партій, рухів, громадських організацій (всього 22 політичні сили, -Авт.)  самовисуванці….

 Серед відомих кандидатів- мажоритарників по 103 одномандатному Олександрійському виборчому округу є: С.К.Цапюк – міський голова м. Олександрія (біля 20 років);  С.П.Коваленко  – перший  заступник голови ОДА, висунутий  ПП “Європейська солідарність”; О.Г.Поворознюк- голова агрофірми “П`ятихатська ” з сусіднього Петрівського  району, президент ФК “Інгулець”, самовисуванець;  В.В.Журавльов – голова  Олександрійської міськрайонної  організації ВО «Батьківщина» – один із “зубрів”  виборчого процесу за останні 18 років; М.О.Собко –від «Батьківщини» з Долинського району, директор СФО «Россолан»;  О.В.Федосов- директор ТОВ «Тех Маш-Сервіс», м.Олександрія, від ПП «Ліва опозиція»; В.В.Бездуган, ТОВ  «Українське біоджерело», м.Дніпро, від ПП «Укроп»; О.Є.Воронько-  від  ПП «Слуга народу», м.Світловодськ, тимчасово не працює; Р.А. Дамченко – самовисуванець, с.Головківка, директор ТОВ «ТД Дамко»; О.М.Нечипоренко – від ВО «Свобода», м.Олександрія, тимчасово не працює, учасник АТО(ООС); С.Л.Ратенко – від ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»,  м.Олександрія, підприємець; С.П Коваленко (клон),  м.Київ,  ГО «БФ Слуга народу», керівник проектів.

Безумовно, що всі кандидати – достроковці (не ображайтесь, але ці вибори носять характер поспішності,   недоношеності (виваженості в висуненні кандидатів ), бо такої кількості кандидатів ще не знала історія виборчих перегонів в Україні. З медичної термінології: дострокові пологи, коли народжується недоношене дитя…

Скільки бруду вже пішло в народ про кандидатів, а скільки ще буде до суботи…, де істина, а де і не правда, а де і замовчування з вигідних позицій… Не всі кандидати розповіли про себе, хоча клянуться, що будуть бідкатися невпинно за народ – за виборців.

Не знаю навіщо  більшості зі списку йти до ВРУ. Здається, істина тут дуже проста  – отримати мандат недоторканості від виборців, від закону…

Ми хочемо змін з 1991 року. Крокуємо такою тернистою дорогою (кривою чомусь весь час, -Авт.), що здається, що сьогоднішні вибори:  черговий раз пообіцяти нам «манну небесну»… Поважаю всіх кандидатів, якщо подали заяви –значить знають собі ціну, якої хочуть побачити на виборах від своїх виборців. Хай Бог їм допомагає в такій борні… Однак: депутата-достроковця-мажоритарника ми будемо мати. Дай Боже не помилитись, щоб таки оправдав довіру виборців…

Рекордсменом дострокових –«недоношених» парламентських виборів  в одномандатних виборчих округах (всього 199) є Дніпропетровська область – 294 кандидатів- «достроковців-недоношених». Далі йде Київська – 226, Донецька – 202 та Одеська -193.  Столиця України буде вирувати від 264 кандидатів, що будуть намагатися в 13 одномандатних округах здобути своє вакантне місце недоторканості в ВРУ.  Кіровоградщина має  своїх достроковців 75 кандидатів ( в 5-ти округах, – Авт.), серед яких висунуто партіями  37 та здобути мандат недоторканості шляхом самовисування пішло 38 чоловік. 3 – кандидатам відмовлено взяти участь у виборах.

Нижче в деталях по кожному з округів області подаємо кількість кандидатів-мажоритарників.

Кіровоградська область        78   75   37    38     3

ОВО №99                                  15    15   9      6      0

ОВО №100                                12     11   7     4      1

ОВО №101                                20     19   6     13    1

ОВО №102                                18     17   8      9     1

ОВО №103                                13     13   7      6     0        

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я