0
78

 Тридцять п’ята сесія Олександрійської райради, що відбулася 6 березня розглянула 14

Відбулася тридцять п’ята сесія районної радипитань. Вела сесію голов райради О.Коріненко. Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Є.Устенко доповів про виконання програми розвитку дорожнього господарства Олександрійського району на 2016-2018 р.р. Було зазначено, що за час дії програми проведено ремонт автомобільної дороги Дівоче Поле-Зибкове-Мар’ївка за рахунок спонсорської допомоги ФГ «Олександрівське», при співфінансуванні з місцевих  бюджетів району введено в експлуатацію ділянку дороги територіального значення Шарівка – Нова Прага. На 13,2  км даної дороги провели поточний середній ремонт. Також проведено поточний ремонт 2,5 км дороги обласного  значення – Червона Кам’янка – Травневе – Попельнасте. Вартість робіт склала 3 млн. 940 тис.грн., у тому числі 500 тис. грн. профінансовано  з районного бюджету та 500 тис. – з бюджету с. Попельнасте.  Стосовно  доріг загального користування  місцевого значення, в райбюджеті  на співфінансування робіт з ремонту та їх утримання передбачено 1,5 млн. грн., але наразі ці кошти не використані.  Лише Улянівською сільською радою вжито заходи щодо перерахування 100 тис. грн., як співфінансування на експлуатаційне  утримання дороги районного значення Улянівка – Пахарівка.

Далі депутати заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про використання коштів на виконання заходів програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Олександрійському районі на 2017-2018 р.р.

Про хід виконання районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016-2018 р.р. доповів начальник Олександрійського райвідділення поліції В.Кравцов. На Олександрійщині обстановка є стабільною та контрольованою, але потребує посиленої уваги на територіях Новопразької, Приютівської селищних та Протопопівської,  Войнівської  сільських рад, де спостерігається підвищений рівень злочинності.

Сесія передала будівлі закладів освіти зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності Новопразької, Приютівської селищних та Попельнастівської сільської рад. Заслухали інформацію про проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти (доповідала гол. спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації С. Михайленко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я