0
107

28 лютого о 15.00  на площі Соборній відбудеться зустріч з Президентом України П.О.Порошенком. Президент завітає до Олександрійщини, щоб пересвідчитися у виконанні реформ по децентралізації влади та в медичній галузі. Зокрема, о 14. 00 він відвідає першу новозбудовану лікарську амбулаторію сімейної практики  в с.Протопопівка Олександрійського району.

 Президент під час зустрічі з олександрійцями

готовий буде до відкритого діалогу. Дасть відповідь на найбільш нагальні питання, що хвилюють людей: Куди рухається країна?

Чому війна не закінчується?

Чи будемо ми жити в добробуті? Звідки в бюджеті беруться кошти для розвитку міст і сіл?

Як розраховуватимуть пенсію цього року?

Звідки візьмуться кошти на відновлення інфраструктури?

Як буде змінюватися соціальна політика?

Чого чекати від реформ у галузі ЖКГ?...

Не через огульну критику пустозвонів (кандидатів), а наочно ми почуємо те, від чого залежить добробут кожного з нас – від малого до великого.

Я не знав, ще жодного Президента України, який би не бажав щасливої та заможної долі мешканцям України. На превеликий жаль, прикро, що найгірша, найтрагічніша доля випала на долю керівництва державою П.О.Порошенка, не всі, на кого він покладав надії, були державотворцями… І все ж він зумів з однодумцями витримати все: і роки великої народної підтримки, …і в останні місяці винести всі наклепи, коли кандидати цинічно обливають брудом діючу владу і Президента, коли не всі кандидати  усвідомлюють повноту  відповідальності – чому вони йдуть в Президенти України? Я не можу зрозуміти. За 28 років незалежності чув такі обіцянки, що ми за 10, то за 15, то за 20, то за 25 років будемо жити як живуть люди в Європі. Президенти змінювалися, щось робилося, але ми ні на крок не підійшли за попередні роки до омріяного  щасливого добробуту.  Не дивлячись на війну, втрату  міцних економічних бюджетоутворюючих територій, з`явилася  певна надія, перші паростки, що ми сильна нація, що нас поважають у Європі. У нас вибудовується професійна армія, вміємо захищатися, вміємо будувати дороги (десятки нових асфальтних заводів збудовано по всій Україні, маємо сучасну асфальтноукладну техніку…, – Авт.), лікарні, школи, дитячі садочки, стадіони… Реформуємо освіту, медицину, поліцію, юстицію…  Не все так швидко робиться. Треба бути прагматиком. Не емоціями керуватися «сенсаціями» в лапках, що заполонили шпальти газет, інтернет та телевидань. Знаєте, від пліток, “солодких” обіцянок більшості кандидатів ще жодна людина не стала заможною та щасливішою. Це марево, що проходить, як проходить ніч та настає ранок. Я вірю у ранок, що ми маємо, надіюсь, що завтра разом будемо краще жити.

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я