14 грудня – День вшанування ліквідаторів на ЧАЕС

0
226

 Голова Олександрійської РДА Б.Куруп та голова райради О.Коріненко з нагоди Дня чорнобильців звернулися до всіх, хто не жалкуючи свого життя, здоров`я став на захист України  від атомної катастрофи. У їх зверненні говориться:

– Кожного року цього дня ми вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям, зупинили атомну стихію. Тому, від імені Олександрійської райдержадміністрації та райради вітаємо усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу.

Роки минають, але чорнобильська трагедія для нашого народу і до цього часу лишається невигойною раною.  Нехай буде вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя заради майбутніх поколінь і загинув у нерівній боротьбі з полум’ям, а також помер від хвороб! Героїчний подвиг чорнобильців назавжди залишиться в душах і серцях усіх людей!  Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю наших героїв-чорнобильців!

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я