1
648

Перший заступник голови Кіровоградської державної адміністрації Сергій Коваленко 15 серпня проінспектував хід добудови навчального корпусу обласного комплексу гімназія-інтернат- школа мистецтв в м.Олександрія. Ретельно оглянувши хід робіт, С.Коваленко зробив чинні слушні зауваження по ходу робіт та розміщення відповідних служб гімназії.  Зокрема, в новому корпусі будуть діяти 2 хореографічні зали, гардеробна, душові кімнати, медична служба, пункт чергування… Завершуються роботи  по облаштуванню території гімназії…

 Підводячи підсумок перевірки, Сергій Петрович наголосив директору навчального закладу А.Г.Короткову на тому, щоб за кілька років у гімназії –інтернат навчалися лише діти з сільської місцевості. Це державний пріоритет сьогодення. Для цього держава виділяє великі кошти. В  Олександрії, Знам`янці, Світловодську та Кропивницькому  чудові школи.

З цього приводу Л.Васіч, заступник директора гімназії в м.Олександрія, відмітила, що сьогодні в гімназії навчаються діти з усіх районів Кіровоградщини або зі 160 населених пунктів.

-Варто відійти від традиційного проведення святкових “лінійок” з тривалим стоянням і вислуховуванням промов. Головне після тривалої перерви – спілкування, обмін думками, і тому слід організувати це свято у новому форматі”, – зазначив посадовець. Зазначена тематика, за словами Сергія Коваленка, обговорюватиметься на серпневій педагогічній конференції, що цього року відбудеться 27 серпня на базі Новоукраїнської ОТГ.

Зважаючи на те, що нинішнього року День знань припадає на суботу, Сергій Коваленко зауважив, що остаточне рішення щодо дати проведення урочистостей приймають безпосередньо керівники навчальних закладів. Водночас він підкреслив, що проведення свята Першого дзвоника у вихідний день – гарна можливість для батьків, не змінюючи робочий графік, взяти участь у святкових заходах. За таких умов працівники навчальних закладів матимуть право на отримання вихідного, в інший, зручний для них день.

ФОТОРЯД

І.Мельник

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я