Відзначено колишніх слідчих

0
1307

Сьогодні новий очільник Олександійсько відділу поліції ГУ НП  в  Кіровоградській області підполковник поліції Хвостов Володимир Олександрович зустрівся з членами ветеранської орагнізації Олександрійського  ВП ГУ НП в Кіровоградській області з нагоди  Дня слідчого апарату МВС  України, який відзначається 1 липня 2018 року.

У своєму привітальному слові начальник міського відділу поліції м. Олександрія В.О.Хвостов відзначив:

-Роботу слідчого можна порівняти з працею лікаря – не можна допускати помилок в обвинувачувальних висновках проти підозрюваної людини, що є об`єктом слідчих дій. Невірні слідчі дії можуть привести до трагедії. Тут треба  або карати,  якщо доведена провина, або помилувати, якщо вона відсутня. Слід враховувати всі нюанси слідчих дій. Сьогодні готується втілення в життя пілотного проекту на території Кіровоградщини – буде створено детективний  підрозділ на зміну слідчому…  З нагоди  вашого професійного  свята бажаю міцного довголіття, мирного неба над головою, тісних зв`язків з нинішнім поколінням слідчих у передачі вашого досвіду вмілих дій в розслідуванні злочинів, – відмітив  В.О.Хвостов.

Від імені керівництва відділення поліції та ветеранської організації групі ветеранів слідчих органів були вручені почесні відзнаки – пам`ятна медаль «100 років на варті правопорядку», подяка від начальника ВП та пам`ятний  вимпел.

Серед нагороджених: Степаненко М.І., підполковник у відставці, заступник начальника слідчого відділу; Ярошенко В.О, майор у відставці, старший слідчий; Погрібняк  С.Г., майор у відставці, слідчий; Вовенко С.С., майор у відставці, слідчий; Матяш Ю.Л., капітан у відставці, слідчий.

Подяками  та пам`ятними вимпелами відзначено Лукінського І.В та сьогоднішнє молоде покоління слідчих: Метельську М.В, Ткаченко Ю.П та Дмітрієва Д.В.

Голова ветеранів колишніх правоохоронців Г.І.Донець в свою чергу подякував начальнику відділу поліції  за увагу до ветеранів та висловив думку про подальшу взаємопрацю ветеранів і нинішніх захисників  правопорядку.  

І.Мельник

ФОТОРЯД    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я