100 найбагатших людей України

0
279

Аналітики видання оцінили його статки у 180 мільйонів доларів.

12_13_1Клікніть зображення, щоб збільшити. Таблиця – focus.ua

Власник групи компаній «Формула смаку» посів у рейтингу 46 місце, піднявшись у порівнянні з минулорічним рейтингом на 31 позицію.

 У 2018 році кіровоградський екс-нардеп і власник одного з найбільших хлібних холдингів України «Формула смаку» збільшив свою частку у фірмі «Домініон-К», якій належить комбінат «Полтавахліб», ставши одноосібним власником компанії, – зазначають автори. – «Формула смаку» – один з ключових гравців на хлібному ринку України, вона контролює близько 6% хлібного ринку, переважно представлена в центральних областях України. Також Табалов володіє молочною компанією «Волошкове поле» – великим виробником сирів і спредів. Точних даних про фінпоказники бізнесу Табалова немає, проте відомо, що в 2012 році оборот холдингу становив 1 млрд. грн. на рік.

Відомо, що син Олександра Табалова Андрій, також екс-нардеп від ВО «Батьківщина», в 2015 році був обраний до міськради Кропивницького за списками партії «Наш край», та наразі займає в органі посаду секретаря. За інформацією аналітичної системи YouControl, він є бенефіціаром у 22 підприємствах, зокрема «Молочна компанія «Волошкове поле», «Полтава-хліб», «Миколаївхліб», «Торговий дім «Формула смаку» та інших.

Першу, другу та третю позиції в рейтингу «100 найбагатших людей України», як і минулоріч, займають співвласник холдингу СКМ Рінат Ахметов та співвласники групи «Приват» Ігор Коломойський і Генадій Боголюбов. Їхні активи оцінюють у 8, 2,6 та 2,2 мільярди доларів відповідно.

У десятці лідерів також власник Ferrexpo, позафракційний нардеп Костянтин Жеваго, голова фракції «Опоблоку» в українському парламенті Вадим Новінський, засновник EastOneGroup Віктор Пінчук, голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, засновник агропромислової компанії «Кернел» Андрій Веревський, власник Group DF Дмитро Фірташ та власники мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» і «Нова лінія» Олександр та Галина Гереги.

Діючий Президент України Петро Порошенко, співвласник кондитерської компанії Roshen та Міжнародного інвестиційного банку, зайняв 12 сходинку рейтингу, втративши в порівнянні з попереднім роком одну позицію. Його активи експерти «Фокуса» оцінили у 850 мільйонів доларів.

Нагадаємо, в квітні міська рада Кропивницького виграла судовий процес проти колективного підприємства «Центр-готель», яке замість 10 тисяч орендної плати тепер має платити 1,2 мільйони гривень щомісяця. Згідно інформації з відкритих джерел, кілька засновників фірми-орендаря пов’язані з «Паляницею» та «Формулою смаку».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я