10 років олександрійці прикрашають свої домоволодіння…

0
200

Олександрійці завжди відрізняються своїм особливим шармом –хистом щось зробити незвичайне. Хто любить свою приватну садибу, той робить своє житло. присадибну ділянку, зону відпочинку незвичайною… Міська влада заохочує «приватників» до покращення благоустрою Олександрії…

За 10 років «Кращий благоустрій приватної садиби» кілька сотень домогосподарів з приватного сектору прийняли участь у огляді-конкурсу… Започаткована міським головою С.К.Цапюком традиція уособлює в собі чинники  краси і охайності приватних садиб, що є невід`ємною частиною нашого міста.

Пам`ятаю, що в перші роки одиниці приймали участь. Цього року, як ніколи – 19 власників домоволодінь були представлені на розгляд конкурсній комісії. 10-ти бальна  система оцінювання включала  в себе: оригінальність оформлення будинків, дворів, зон відпочинку, зелених насаджень, квітників тощо.

Найцікавіші садиби прикрашені фігурками тварин, казкових персонажів, міні-водоспадами, дитячими куточками, кашпо з квітами, альтанками і клумбами.

8 серпня секретар міської ради О.Богоявленська провела засідання конкурсної комісії. Нагородження 10 переможців у номінаціях та учасників конкурсу відбудеться під час урочистостей до Дня незалежності України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я