9 олександрійських подій 2020 року, що найбільше вкарбувалася в пам’ять

0
681

Стало доброю традицією щорічно в кінці року підводити підсумок прожитого за минулий рік. Рік 20-й був особливим на події, зокрема, запам`ятався як роком найдешевшої вартості природного газу, коли в опалювальний сезон теплопостачальники повертали нам щомісячно від 300 до 600 грн. за свої послуги… Коли він опустився до рекордної мінімальної ціни за всі роки існування незалежної України -2,97 грн./м3! Відбувся ріст мінімальної зарплатні та пенсій… Здавалося, що рухаємося до кращого…

Але всі добрі починання зруйнувала світова пандемія коронавірусу, який отримав назву COVID-19. Пошесть, що забрала життя мільйонів людей. З 12 березня Україна вступила в карантиний період свого існування…

Ми визначили 10 подій, котрі на думку читачів “Істини від Олександрії” стали найбільш значущими в житті 20-го року.

1- Всесвітня боротьба з коронавірусом, коли все людство, в тому числі і Олександрія, ведуть боротьбу за людське життя в страшній трагедії 20-го року – смертоносного інфекційного вірусу, що вбиває людей.

2-  Вибори органів місцевого самоврядування, як знак того, щоОлександрія обрала нову владу на чолі з міським головою С.А.Кузьменком, новий склад депутатів міської ради 8-го скликання та депутатів обласної ради та виконавчий комітет, котрі визначилися з новим рівнем розвитку міста, нових відносин, нового бачення життя городян у місті на основі відродження довіри громадян до влади, що повинно мати місце в поетапному відродженні малої економіки,що є головним чинником добробуту олександрійців.

3- Міський голова С.А.Кузьменко закликав депутатів обласної ради від різних політичних сил, що представляють м.Олександрію на обласному рівні, до консолідації спільних зусиль заради добробуту олександрійців. «Зараз на Олександрію немає коштів у територіальному дорожньому фонді області на 2021 рік. Немає проєктів Олександрії й серед тих, що реалізуються за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій. І ще – проєктів Олександрії немає і в державному фонді регіонального розвитку. Ми не маємо права допустити, щоб у нас не будувалися дороги або, щоб у нас були проблеми із медичними закладами, а для цього нам потрібно працювати єдиною командою і залишити партійні прапори на стінах своїх офісів», – зазначив міський голова.

4- Капітально відремонтований міський Палац культури, в якому відбулися перші театральні постанови. що в недалекому майбутньому неодмінно стане Олександрійським міським театром зі своє театральною трупою артистів…

5- Поетапно відновлюється за кошти меценатів центральний парк культури та відпочинку м.Олександрії, що неодмінно стане місцем культурного та духовного дозвілля олександрійців. Перша частина – центральна алея сьогодні радує олександрійців під час відпочинку.

6 – Нарешті в Центральній міській лікарні з`явився сучасний сканер комп’ютерної томографії, що дасть можливість ефективного діагностування хвороб, що по фінансових мірках доступний (стаціонарні хворі мають право на безкоштовне обстеження).

7-в Олександрії облаштовано новий міні-завод по очищенню питної води, що покращить її смакові та біохімічні властивості та покращить якість знезараження стічних вод шляхом постійного електролізу – хімічної реакції хлориду натрію (розчинена у воді сіль-гідроліз) електрострумом, маючи кінцевий продукт – гіпохлорит натрію (хлор), що раніше закуплявся (30 л – 1410 грн.). Дане підприємство обіцяє, що вийде на прибуток за три роки.

8- Освітяни Олександрії отримали 13-ту зарплатню та на їх чекає підвищенняпосадових окладів на 28% у новому році (на 20% з 1-го січня, та на 8% – з 1-го грудня 2021 року, -Авт.).

9- До Олександрійської міської ради ввійшли нові навчальні заклади, мережа яких сьогодні нараховує 17 ЗНЗ (додалися Головківський та Ізмайлівський ЗНЗ). Зі складу засновників виведено ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 (сел. Пантаївки). Виконуючи зміни адміністративно-територіального устрою, прийнято рішення про приєднання Центральної районнї лікарні до територіальної громади міської ради, а також з 1 січня на базі Міського палацу культури буде створено відокремлені підрозділи: Головківський, Ізмайлівський сільські будинки культури та Пустельниківський, Піщанобрідський сільські клуби. До складу міської централізованої бібліотечної системи дададуться Головківська, Ізмайлівська та Піщанобрідськабібліотеки-філії.

У Новий 2021-й рік з більш вагомими здобутками! Щастя і добробуту, миру і спокою, віри і надії, що наші прагнення, цілі збудуться в прийдешньому році – році нових перемог!

Іван Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я