1 мільйон гривень виплачено  гравцям  «Інгульця»

0
107

Після зіграного останнього поєдинку в Першій лізі перенесеного 19- го туру  між  одеською «Жемчужиною»  та «Інгульцем», у якому інгульчани  здолали опір  одеситів, перемігши з рахунком 1:2, команда С.Лавріненка пішла на зимові канікули  третіми в турнірній таблиці.

 З офіційних джерел –  сайту ФК  «Інгулець»  стало відомо, що президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк виплатив гравцям  команди 1 мільйон гривень за  успіхи виступу команди  в першому колі чемпіонату  Першої ліги.

Головний тренер  ФК «Інгулець»  Лавріненко з цього приємного приводу відмітив:

– За п’ять турів до завершення осінньої частини змагань президент пообіцяв премію в розмірі мільйона гривень, якщо наберемо більше 11 очок. Із завданням впоралися, тому сьогодні обіцяний бонус вже отримали. За весь час моєї роботи президент завжди виконував обіцянки, футболісти знають, що його слова – закон.  У  цілому зарплата завжди виплачується вчасно, а іноді й раніше на кілька днів. Звідси і результат команди, – сказав Лавріненко.

На сьогоднішній день ФК «Інгулець» успішно рухається вперед, займаючи 3-тє  місце в турнірній таблиці  першолігівського чемпіонату.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я