Зимовий фальстарт.  2:0 на користь «Десни» – сумарно 5:0

0
42

З першої хвилини гра пішла на зустрічних курсах. Кожна з команд прагнула взяти ініціативу в свої руки. Та вже на 3-й хв. небезпечно пробивав Лучкевич, і лише голкіперу вдалося відвести небезпеку від своїх воріт.

До 20-ї хв. гра перейшла в контрвипади без пробивання в рамку воріт. Команди не поспішають ризикувати даремно, шукаючи вивіреного пасу, що може принести результат.

У «Десни»  відсутній на полі один із найдосвідченіших захисників А.Гітченко (екс-гравець «Олександрії, -Авт.), що треба «аграріям»  сповна використати. Безумовно, що це центральний матч 16-го туру, який повинен визначити четверте місце.

На 21-йхв. Хльобас з лівої ноги потужно пробивав у лівий кут, але шкіряний пролеітв мимо цілі. На 25-й хв. влучно пробивав низом у правий нижній кут  воріт суперника Безбородько, і лише майстерність голкіпера не дала змоги олександрійцям  відкрити рахунок у поєдинку.

На 27-й хв. за симуляцію в штрафній гостей Філіппов отримав попередження.

До завершення першого тайму команди обмінялися кількома перспективними атаками, але до вірного голу не напрацювали.

Спочатку  господарі пробивали стандартний, але Паньків парирував цей підступний удар по за стінки гравців «Олександрії», а далі Безбородько з  великої відстані гостро пробивав.

Арановський дав свисток рівно після відбиття 45 хвилин гри.

Гравці пішли на перерву – отримувати коригуючі настанови на  другу половину матчу. Нагадаємо, що керує діями на полі «Олександрії» помічник  В.Б Шарана – А.Купцов.

На 46-йхв. Хльобас відкриває рахунок у матчі, після прострілу з лівого флангу, коли той поміж ногами захисників «Олександрії» влучно пробив і самого Паньківа. Несподіваний початок  матчу. Господарі виграють. Після голу  чернігівчани  пішли в атаки з метою закріпити успіх ще одним голом.

Щось не так пішло в побудові гри олександрійців. Багато фолів, що не дають нашим землякам  розгорнути виважену гольову атаку.

Здається, що склад команди сильний і Паньків, і  Шендрик, і Мірошниченко, і Третьяков, і Задерака, і Безбородько, і Лучкевич, і Банада, і Гречишкін, і Пашаєв, і Дубра. Ну про який ще склад гравців треба думати.

Склад, котрий повинен вирішувати поставлене завдання перемогти.

Але господарі занадто активно діють в межах половини поля суперника. Вони краще організовують атаки. І вже на 60-й хв. Філліпов, після стандартного – кутового, зумів добити м`яч у ворота  гостей – 2:0  на користь  «Десни». Де були захисники? Дубра, Шендрик, Пашаєв, Гречишкін, що вони робили в штрафній? Втратили з поля зору гравця «Десни».

Тут же відбулася заміна: Задераку змінив Шастал, а Пашаєва – по позиції Стецьков.

Нічого не виходить в олександрійців. Не можуть зібратися, перш за все психологічно.  «Десна»  вийшла на другий тайм зовсім іншою командою – зарядженою на перемогу, і це їй вдалося.

Безбородько мав забивати на 73-й хв. з вигідної позиції, але м`яч пролетів поряд зі стійкою воріт Литовки.  Втрачено реальну нагоду скоротити рахунок у грі – шанс втрачено.

До завершення матчу так нічого і не виходило в гравців «Олександрії». Не було проявлено наявного, амбітного характеру, волі до перемоги. На полі грала зовсім інша команда, котра не змогла вийти зі ступору першого швидкого голу на початку другої   половини гри.

А втім треба забути цей ганебний поєдинок. Рухатися  вперед. Попереду «Ворскла», «Гент» та «Дніпро-1», де ще можна ще набрати нелише очки, а й матеріально покращити свій стан клубу.

Сумарно результат двох протистоянь: 5:0 на користь «Десни», але перемоги «Олександрії» попереду.

«Десна»- «Олександрія»- 2:0

Голи: Хльобас, 46, Філіппов, 60.

«Десна»: Литовка, Фаворов Д., Імереков, Єрмаков, Мостовий, Огіря, Фаворов А. (Приндета, 90), Картушов, Конопля, Хльобас (Домбровський, 85), Філіппов (Калітвінцев, 90).

Запасні: Татаренко, Кузик, Дегтярьов, Богданов.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.

«Олександрія»: Паньків, Безбородько, Третьяков, Мірошниченко, Лучкевич, Пашаєв (Стецьков, 61), Шендрік, Гречишкін, Банада (Грицук, 79), Дубра, Задерака (Шастал, 61).

Запасні: Білик, Бабогло, Запорожан, Тейшейра.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Банада, 12, Філіппов, 27, Стецьков, 63.