Зміцнення медичної бази Олександрійського онкодиспансеру

Документ на право власності на новий наркозно-дихальний апарат отримав 12 січня головний лікар комунального закладу “Олександрійський онкологічний диспансер” Володимир Хірса.

З цією метою до онкодиспансеру прибув заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, який наголосив на важливому моменті придбання наркозо-дихального апарату, що дасть можливість більш якісно і більше безпечно  проводити складні хірургічні операції, коли людина знаходиться під наркозом.

У свою чергу  народний депутат України від Олександрійського виборчого округу Анатолій Іванович Кузьменко підкреслив, що подібне медичне обладнання дуже потрібне і важливе при нинішній складній ситуації із тяжкими захворювання людей на онкохвороби (вартість даного апарату складає суму в 750 тис. грн., що були виділені з державного буюджету через систему Prozorro).

– Зберегти життя людині, продовжити її термін життя, коли хвороба підкрадається зненацька, слід лише зміцненням медичної бази таких медичних закладів. Це перший крок. Другий – придбання ізотопу для проведення променевого лікування хворих. І в цьому напрямку буду намагатися аби держава виділила Олександрійському онкодиспансеру відповідну суму коштів на придбання такого медичного обладнання, від якого буде залежати довголіття людини. Ціна такого питання – понад 7 млн. грн., але що може бути більш цінним, ніж життя і здоров`я людини.

Головний лікар онкодиспансеру Володимир Хірса відмітив:

-Наркозно-дихальний апарат призначений для забезпечення анестезії під час хірургічного втручання  для дорослих. До  теперішнього часу використовувалося застаріле обладнання. З встановленням нового наркозно-дихального апарату стане можливим більш чітко контролювати стан хворого під час операції. Відповідна програма відслідковує на моніторі будь-які мінімальні зміни в оперованого: час вдиху, частоту дихання. При будь-яких відхилень під час операції апарат про це дасть відповідний сигнал.

Головний лікар запросив поважних гостей та місцеві ЗМІ оглянути онкодиспансер після відповідного ремонту.

ФОТОРЯД  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Істина від Олександрії © 2017 - 2018