З гарним завершенням першого контрольного збору

0
70

Спостерігаючи за ходом поєдинку  «Олександрія» – «Пюнік» (Вірменія) з перших хвилин, стало зрозумілим, що команда В.Б.Шарана виявила бажання завершити перший збір в Туреччині на  яскравому позитиву. Недаремно провели 11 днів підготовки до старту весняної частини чемпіонату УПЛ.  Адже вже на 11-й хв. перша динамічна та комбінаційна атака «аграріїв» увінчалась голом у ворота вірмен. Гол на свій рахунок записав Устименко.

На 23-й хв. супер гол був забитий Безбородьком, коли атака олександрійців, розпочата лівим флангом. Тут індивідуально зіграв Третьяков – протягнув наскільки можливо шкіряного своїм флангом віддав націлений

пас у ноги Безбородька, який обрав пристойну позицію. Отримавши м`яч, розвернувся, переклав його з ноги на ногу та влучно пробив у лівий нижній кут воріт голкіпера «Пюніка» – 2:0 – наші попереду. За кілька хвилин знову міг відзначитися Безбородько, але цього разу шкіряний потрапив у  стійку воріт.

Та вже на 29-й хв. «загравання» на своїй половині поля розпочате  В.Грицуком, коли

Міранян відібрав м`яч, та на рівному місці сквитав один м`яч – залишивши нашому голкіперу лише провести поглядом, як шкіряний влетів у правий нижній кут воріт «Олександрії» – 2:1.

Гра вирівнялася дещо, а в деяких моментах перейшла до суперника. На 34-й хв. мав забивати знову Безбородько, коли виходив наодинці з кіпером суперника, але захисник в останню мить дотянувся до нашого  гравця – грубо збивши. Стандартний не вийшов в Шендрика – стінка на заваді стала.  Довго вже він примірявся: бити чи не бити.

Вірмени порушують правила гри, але досить тактовні –  по-дружньому вибачаються ( як приклад з Задеракою, коли гравець тричі підійшов і попросив вибачення,- Авт.).

Переглядало перший тайм у режимі онлайн 303 глядачі при 3068 підписниках.

На початку другого тайму, на 47-й хв.  у нашій команді відзначився Тейшейра – 3:1. На 60-й хв. грубо грають проти Шастала. Пенальті  на 61-й хв.результативно виконав Третьяков – м`яч влетів у правий нижній кут воріт суперника – 4:1.  На 68-й хв. прогавили швидку контратаку суперника-  і гол в наші ворота на рахунку Аракеляна – 4:2. На 70-й хв. Сітало забиває черговий м`яч у ворота «Пюніка»- 5:2.

До завершення матчу більше пресингували, більше атакували таки олександрійці, не відсиджуючись у захисті, створюючи в атаках моменти для взяття воріт єреванців.

Кінцевий рахунок гри: «Олександрія» — «Пюнік» 5:2 (2:1)

«Олександрія» грала в такому складі (1 тайм): Ю.Паньків, А. Шендрік, К Дубра, П Пашаєв, Д. Мірошниченко, А. Запорожан (к), В. Грицук, М.Куліш, М.Задерака, Д.Устименко, Д. Безбородько.

2 тайм: Ю. Паньків (Д.Рудик, 60), В. Лучкевич, В. Бабогло, О. Мельник, М.Третьяков, Є.Протасов, Тейшейра, Д. Шастал (О. Довгий, 65), Б.Мишенко, А.Сітало, М. Івахно.

Головний тренер: В.Б.Шаран.

«Пюнік»: Андрія Драгоевіч, Сероб Грігорян, Крісті Марку, Саломон Нірісаріке, Антоніо Станков ,Угочукву Іву, Армен Манучарян, Алік Аракелян, Арас Озбіліз, Денис Махмудов.

Головний тренер: Роман Березовський.

Голи: Устименко, 11, Безбородько, 23, Тейшейра, 47, Третьяков, 61, Сітало, 70, — Міранян, 29, Аракелян, 68.