Якби так відсудив Можаровський в англійському чемпіонаті,  то він більше ніколи б не судив

0
633

Не буду вдаватися в подробиці огляду матчу «Олександрія»-«Динамо» (Київ), який завершився перемогою киян з рахунком 1:3. Велика заслуга в цьому, якщо не головна, завдяки недобропорядному судді в полі, до речі, екс-судді ФІФА (виключений з 2017 року) 44-річному Юрію Можаровсьому зі Львова.

У нас на Україні можливо все. Вседозволеність суддів приводить до бажаного результату на користь «Динамо» в даному

випадку. Усе було на боці суперника, і в тому чи

слі  відсутність  VAR.

З першої хвилини поєдинку суддя щоразу зупиняв гру, якщо атакували олександрійці, збивав ритм, темп гри, а от якщо кияни атакували, а олександрійці порушували правила  – давав до кінця завершити атаку чи гострий момент гостям. Навіщо Можаровському відеопомічник, який би не дав можливості так швидко взяти ще в першому таймі на міцний «гачок» відразу чотирьох гравців «Олександрії» (Задерака, 17, Стецьков, 32, Довгий, 36, Паньків, 45).

Таким чином, суддя визначив попередньо одну із чотирьох  реальну «жертву» на другий тайм. Так і сталося, що вже на 47-й хв. за повторне порушення Довгий отримав «гірчичник», – і як результат, –  видалення з поля. Дуже вже активно діяв попереду Олексій, загрожуючи воротам Бущана… «Прибрав» класично. А де ж був суддя, коли Сидорчук, маючи попередження на 49-й хв.пізніше вдруге грубо зіграв проти Сітало – суддя промовчав, а ще свідомо,  промовчав на користь киян, коли і Шабанов відверто грубо зіграв проти Сітало – відтягнув від шкіряного.

Таким арбітражем нищиться Великий Футбол. Кияни заручилися надійною підтримкою 12- го гравця в ролі Можаровського, що стало преамбулою першого голу, вилучення нашого гравця…

Не забув попередити жовтою карткою і В.Б.Шарана.

Такі судді більш-менш відповідально відносяться до своєї роботи коли грають «Динамо» – «Шахтар». Вони бояться, що з одного, що з іншого боку будуть санкції…  А в інших матчах, де грають гранди – тягнуть їх за «вуха».

Не дивлячись на поразку-«Олександрія» виглядала пристойно, не дивлячись на невігластво суддійства Можаровським.

Тільки дізнався, що Можаровський буде судити – відразу подумав, що гри не буде, що він зробить все аби перемогу святкували кияни.

Згадаймо, як відреагував Лучкевич стосовно грубих помилок Можаровського на адресу олександрійців, що принесло перемогу маріупольцям в 2- му турі.