Виграє сильніший

Безумовно, що цей поєдинок – його переможний рахунок для обох команд носив  роль одного з  вирішальних матчів: для «Олександрії»-  в разі перемоги – забезпечити міцне місце в боротьбі за 7- ме місце в турнірній таблиці УПЛ, а для «Зірки» – ще один крок, щоб врятуватися  від зони вильоту.

Тому ціна матчу-дербі була занадто великою. Перші хвилини гри показали, що сьогодні нічиєї не буде при будь- якому розкладі. Команди пішли грати в швидкісний, амбітний футбол. Краще грали олексндрійці. Рідні стіни завжди допомагають, а коли на трибунах рясно глядачів, то й поготів. Та й завдання президента клубу С.А.Кузьменка –  престижне сьоме місце – дороговказ для гравців та тренерського складу.

Атаки за таками, гострі моменти виникають здебільшого бля воріт кропивничан. На вістрі атак Старенький, Цуріков, Запорожан, Грицук, Сітало. Гості огризалися небезпечною грою Білонога, Чічікова, Петрова. Хороші моменти були в Старенького, Цурікова, але в останню мить нашим гравцям не вистачало прицільного удару.  Та гол таки назрівав, флангові, діагональні передачі  зіграли свою роль – суперник метушився на полі, не встигав за нашими гравцями. А на 37-й хв. такий момент виник, бо до цього Запорожан  двічі  примірявся з ударами по воротах кропивничан,  Грицук протягнув м`яч  якнайближче до ударної позиції. Далі  віддав пас на Старенького, а той  помітив Запорожана, який з льоту загамселив шкіряного у ворота Паста. Такі удари дуже рідко може голкіпер відбити.

У другому таймі знову олександрійці на половині поля суперника. Двічі реальну нагоду збільшити рахунок втрачає  Цуріков, коли виходить віч- на –віч на побачення з Пастом.  Сітало в свою чергу також втратив свій шанс відзначитися – з близької відстані не зумів влучно поцілити у ворота гостей.  На те він і футбол.  Моменти є,  інтрига, а забитих м`ячів немає.

Останні приблизно 20 хвилин ініціативу перехопили наші гості. Вони більше господарювали на половині поля «Олександрії»,  а ось до реально забитого голу діло так і не дійшло.  Видно, що в перерві тренер «Зірки»  добре перелаштував гру своїх підопічних, які  бажали зрівняти рахунок.

Результат на табло залишився незмінним до фінального свистка –  1:0 на користь «Олександрії». Щоб там не говорили  в колуарах прихильники «Зірки», а сьогодні сильнішими і більш вмілими були господарі поля. І їх перемога є заслуженою.  Вона трудова, напрацьована більш ефективніше  на тренуваннях.

Як  на мене, на полі не було байдужих футболістів, а були  гравці – націлені на ворота суперника. Уся команда  відпрацювала на совість, старанно і якісно.