Відбувся черговий особистий прийом голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка

Пенсіонер з Кропивницького району заявив про неналежне, на його думку, виконання районної програми соціального захисту окремих категорій громадян «Турбота», що передбачає щоквартальну виплату 500 гривень його дружині інваліду І групи.

Жителька Петрівського району намагалася з’ясувати, чому родині її сина не призначили субсидію. Як пояснив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров, минулого року відбулись зміни у порядку призначення субсидій. У їхньому випадку державну допомогу не призначено тому, що дружина сина є безробітною і не сплачує єдиного соціального внеску.

Заявник із Кропивницького прохав посприяти у поверненні на баланс Одеської залізниці або міської ради Кропивницького будинку, в якому він проживає. Крім цього прохав розібратись, на яких підставах у цокольному приміщенні будинку облаштовані квартири, у яких проживає чотири родини.

З проханням пришвидшити розслідування правоохоронними органами справи щодо крадіжки особистого майна звернулася пенсіонерка з обласного центру.

Під час проведення прийому голова облдержадміністрації дав низку доручень фахівцям відповідних структурних підрозділів щодо вирішення проблемних питань кожного заявника.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Істина від Олександрії © 2017 - 2019